Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość figarrio

laptop dla biznezwomen??

Polecane posty

Gość figarrio

witam, zmieniłam ostatnio pracę, a w nowej firmie często przygotowujemy prezentacje multimedialne dla klientów, dlatego chciałabym zakupić sobie laptop- firma oddaje mi 40% wiec może być wypasiony:) polećcie coś naprawdę dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona.kropla
:) bizneswomen masz raczej na myśli ;p jesli chodzi o laptop, to ostatnio moj brat zakupil sobie jakiegos nowego LG i sie chwali na około ze swietny jest, wiec moze cos ich poszukaj :) wiem tylko ze to jakas seria E cos tam i ze maja dobre opinie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mka1971
zadzwoń do nas, doradzimy w doborze sprzętu tel. 022/753 80 00 wew. 101, jeśli natomiast wiesz czego szukasz możesz zarejestrować się na portal www.miedziak.com.pl i zamówić sprzęt w Positivo.pl. Ważne, żeby zawsze logować się do sklepu przez ten miedziaka, bo oprócz b.dobrych cen otrzymasz dodatkowy rabat pieniężny wynegocjowany przez ten portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migella
polecam też LG-ika kupiłam model E 200 ekspress dual, niewielkich rozmiarów sprzęcik ale mogący bardzo wiele:) szczególnie wygodny do przeprowadzania prezentacji zdecydowanie biznesowy przynajmniej nie musisz wiele dźwigać a bateria działa nieprzeciętnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość computronic
Sony Vaio, HP, Fujitsu, Toshiba... Poprzeglądaj konfiguracje, matryce etc. zastanów się co Cię intersuje i wrzuć kilka propozycji, będzie łatwiej doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominka0rr
Ja polecam LG E500, ladny, wytrzymaly i super dziala, mam go juz trzy miesiace i bardzo sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×