Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

irokkes

jestem brzydki i nie mam szans u kobiet

Polecane posty

Wiem ze taki temat juz tu byl. Ale ja chce zebyscie rozpatrzyli moj przypadek. Jestem brzydki do tego niezbyt bogaty, nie mam samochodu, nie mam teraz pracy, mam tylko zawodowke skonczona i mieszkam w malym miescie. Nigdy nie mialem dziewczyny a mam 25 lat. Kazda jak mnie widzi to sie mnie brzydzi. Co mam zrobic zeby wkoncu znalezc kobiete ? Dam od razu moja fotke zebyscie mogli ocenic. http://www.voila.pl/1gzus/?1 co zemna jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
moim zdaniem to powinieneś się ubrać jak człowiek a nie burak. od tego zacznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdser
ja jestem ladny i wyksztalcony a tez nie mam pracy i dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przystojniak z ciebie kurde skąd wy bierzecie te zdjęcia:P prowokatorze wytłumacz mi to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem piękny
i mam wspaniałe mięśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale jaki prowokator??? O co wam chodzi?? Szkoda ze nikt nie napisal mi milo i kulturalnie co mam zrobic zeby zdobyc kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień fryzure i zacznij sie ubierać jak facet bo to co masz na sobie ... wrrrr ... nie wiem jakie masz zęby bo się nie uśmiechasz pełną gębą - ale ząbki są bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbht
jesteś zapuszczony i zaniedbany pora to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssss
mydło,woda,jakies normalne ubranie,fryzjer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. zmienić styl ubioru..bo wyglądasz na 45 a nie 25 lat 2. zmienic fryzurę (obciąć wloski) 3. to że nie masz wysokiego wykształcenia to nie znaczy ze jestes ofiara losu..ludzie po zawodówce tez sporo zarabiają..idź do pracy i nie oczekuj że od razu będziesz zarabiał 2tys.. zacznij od najniższej krajowej i powoli pchnij się w górę..doświadczenie robi swoje a fachowcow na rynku potrzebujemy.. poza tym może jestes niezbyt wygadany, mało zabawny albo nie wiesz jak traktować kobietę, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×