Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pommmocc

Prosba o POMOC dla Amelii

Polecane posty

Gość artemka
Dlaczego to spotyka takie malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre ale
większość przypadków chorób wrodzonych można uniknąć nie podtrzymując ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acia1
Witam, to, że Amelka będzie tak bardzo chorym dzieckiem dowiedzieliśmy się tak naprawdę po porodzie i nie musiałam podtrzymywać ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę słuchać tego
przykre to i zgadza się, że jak już jest narodzone dziecko to nalezy pomóc mu normalnie zyc. Mam nadzieję, ze otrzyma Pani pomoc a między innymi od tych zagorzałych zwolennikow aborcji, bo jak słyszę, ze dziecko winno się narodzić bez względu na wszystko, chociaż rodzice dowiadują się w ciązy, że bedzie chore to nie moge tego pojąć. Gdyby moi rodzice podtrzymywali moją ciąże nap. z powodu choroby i miałabym cierpieć całe moję zycie to nigdy bym im nie wybaczyła. Skąd wiecie, ze te dzieci będa całe zycie szczęśliwe. A ostatni znow była na ten temat debata i młoda siksa zdrowa jak dzik dyskutowała do tego jeszcze. Także ej ci zwolennicy bez względu na wszystko, co jest do ......., dalczego nie pomagacie chorym narodzonym dzieciom. Dlaczego rodzice chodzą po różnych instytucjach i proszą o pomoc. Oni winni dostać od was bez zadnego szukania pomoc. Tylko gadac potraficie a już jak przyjdzie coś do pomocy to nie umiecie zrezygnować z szynki i jesć smalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie mogę tego słuchać
mam nadzieję, że te "świnte, nawiedzone" w końcu ruszą się z konkretną pomoca do tych chorych dzieci, a nie tylko umią dziamać jakie to one dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×