Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minimania

C y f r a + a t r a k c y j n a p r a c a.

Polecane posty

Gość minimania

Proszę o radę. Po rozmowie kwalifikacyjnej do nowo otwartej filii CYFRY + zostałam zaproszona na szkolenie, które zadecyduje dopiero o przyjęciu mnie do pracy, bądź też nie. Kompletnie nie mam pojęcia czego się spodziewać. Czy ktoś z Was miał z tym jakieś doświadczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na 99% akwizycja !!! Chodzenie po domach i naciąganie ludzi na podpisanie umów. Ja już 2 razy nadziałem się na cyfrę+ , w ogłoszeniu pisali praca biurowa a dopiero potem wychodziło szydło z worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario4
Naciąganie kogo kogokolwiek na coś, jest tylko w tedy kiedy w ten sposób się o tym myśli. Mój kuzyn pracuje w Cyfsze jako akwizytor i bardzo jest z tej pracy zadowolony,. Pracuje od 4 miesięcy i ostatnio awansował na kierownika zespołu. Już nie zajmuje się akwizycją, tylko pracuje z zespołem ludzi,których ma pod sobą i ich szkoli. Akwizycja jest bardzo dobrze płatną i przynoszącą zadowolenie pracą. Nikogo nie naciąga, ludzie sami chcą kupić. Tylko ludzie, którzy boja się kontaktów z obcymi osobami, tak negatywnie o akwizycji się wyrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie cyfra+ albo Tele2 nie naciagają :) Spytaj kuzyna jakie praktyki tam stosują i jak nabijają klienta w butelkę gdyby akwizycja była opłacalna to 99% firm akwizycyjnych nie miałoby problemów z kadrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×