Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juzniedlugo

stanik bez ramiączek

Polecane posty

Gość juzniedlugo

hej, co zrobic zeby przez calonocne balowe szalenstwa bardotka trzymala sie miejsca?? :)) mam sukienke zapinana na szyi, wiec ewentualnie jeszcze dochodzi ramiaczko na szyi, ale niestety widac je spod sukienki :/ moze jeszcze jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszyj do sukienki. mówię serio delikatnie przyszywasz stanik w kilku miejscach do podszewki. ja miałam super dopasowana, idealną plus super stanik wogle sie nie przesuwał . stwierdziłam ze jednak sie obejdzie bez przyszywania. ale po kilku godzinach spociłam się troszkę materiał sukienki się troszkę rozciągną i latałam za igła i nitka:P a moje kochanie w łazience mi przyszywało:P:P goście weselni musieli sobie pomyśleć:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuj bardotki
z silikonowym paskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzniedlugo
no wlasnie kupilam sobie taki z silikonowym paskiem, ale obawiam sie, ze nie bedzie dobrze ;/ na wyprobowanie nosilam go dzis clay dzien i caly czas czulam, na dodatek zjezdzal tak do polowy piersi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz za mały biust
do bardotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra bardotka nie ma prawa
zjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllyyy
Mary84 *vel bielizniarka), won z tym bazarkowym badziewiem dla grubych bab bez biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zjeżdża do połowy piersi..
... to znaczy że obwód jest za duży. Kup stanik z mniejszym obwodem i odpowiednio przeliczoną do Twoich wymiarów miseczką, powinno byc lepiej (odpowiednio przeliczona, czyli cyferka mniejsza o rozmiar, miseczka większa o 2 rozmiary, np zamiast 80A - 75C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walinn
Ja mam taki stanik, ale kupiłam go na wyspach brytyjskich. Jest on bez ramiączek ma silikonowe obwódki od wewnątrz, które pomagają go utrzymać Nie mam małych piersi, dlatego też potrzebowałam czegoś takiego w czym będę mogła swobodnie tańczyć i on się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa strapless
i będzie się trzymał tylko przy prawidłowo dobranym rozmiarze zobacz na stanikomanię i lobby biusciastych oraz małobiuściastych i na balkonetka.pl na kafe się guzik dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×