Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Papi1974

Mała firma rozwożąca obiady.

Polecane posty

Gość Papi1974

Witam. Planujemy z żoną otworzyć coś na wzór cateringu. Chcemy robić obiady i rozwozić po różnych odbiorcach. Może jest ktoś kto prowadzi lub prowadził podobną działalność i chciał podzielić się różnymi informacjami - jakie koszty otwarcia, jakie wymogi sanepidu, jaki asortyment się sprawdza, działania marketingowe, itp... Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamiziax
Kurcze, wy naprawdę nic nie wiecie??? jeżeli smai nie policzyliście jeszcze kosztów sprzętu, remontu, opłat stałych, uzyskania uprwnień, przystosowania, wyposażenia. Nie policzyliście jak duże będą opłąty i ile obiadów musicie sprzedać by uzyskc satysfakcjonujący was zysk minimalny -na miesiąc -to sorry, nie wiem jak pomóc. Musicie tak wgryźć się w temat az rozbierzecie go dokłądnie na czynniki pierwsze, rozemmłącie, przewałkujecie, przegaadcie wszytsko po sto razy, iomówicie wszystkie możliwości... Wtedy dopiero bedziecie wiedzieli zego oczekujecie i co musicie zrobić. Pierwsza sprawa to biznesplan, jak zwał tak zwał ale trzeba wszystko przetzrepać od podszewki i to zróbcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi1974
To nie do końca tak że nic nie wiemy. Przewałkowaliśmy bardzo, ale to bardzo każdy szczegół. Zrobiliśmy nazwijmy to mały biznes plan. Zwróciłem się z prośbą o podzielenie się informacjami - jeżeli jest ktoś kto próbował lub ma podobną działalnośc. Chcemy przez podopwiedzi, informację porównać, zobaczyć czy są różnice, jakie, gdzie szukać błędów, poprawić. No i najgorsza wg mnie sprawa - kwestie urzędowe. W ząb nie wiem od czego zacząc. Stąd gorąca prośba o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×