Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona2727

weekendowe zakupy - oceńcie!

Polecane posty

Gość fiona2727

początek pracowitego tygodnia w pracy zachęca do pochwalenia się weekendowym polowaniem na ciuszki :) a więc mi udało się dopaść takie http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=4235 jeansy (na 99% to dokładnie ten model,teraz nie mam jak sprawdzić) i do nich już w domku zamówiłam sobie na wiosnę takie kolorowe balerinki http://www.schaffa.pl/produkt266.html co sądzicie? no i pochwalcie się swoimi dokonaniami, w końcu wyprzedaże nie trwają cały rok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunnynight
jeansy jak jeansy -niewiele widać na tej fotce;) skoro rurki to fajne :) buciki słodziutkie ile masz lat? ja nie miałabym gdzie ubrac takich butów...do pracy obowiazuje styl minimalistyczny klasyczny:( a w weekend na imprezkę wolę ubrac cos bardziej sexy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona2727
lat tyle ile wynika z nick'u :) buciki kupiłam raczej nie z myślą o imprezach tylko tak na codzień jak zrobi się cieplej, na zakupy, spacer itp. (oczywiście nie do pracy, bo to byłby mój ostatni dzień tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona, zrob zdjecie tych rurek na sobie, i wrzuc na www.stylio.pl chetnie pooceniamy i pokomentujemy. jesli nie masz jeszcze zaproszenia to zostaw maila, wysle ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona2727
problem w tym, że nie mam w tej chwili dostępu do cyfrówki (a z komórki nie umiem przerzucać tych zdjęć do komputera) :( ale w najbliższym czasie może wyżebrzę od kogoś z rodziny żeby mi pożyczył i wtedy chętnie się przypomnę i pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz raz mialam takie spodnie z ravela tzn z takiego typu meterialu pochodzilam w nich miesiac i zrobila sie wnnich dziura z przodu na udzie....... ogolnie spodnie ravela sa kiepskiej ajkosci nigdy wiecej nic tam nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona2727
ale ja pisałam o spodniach diverse a nie ravel'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice_tweety
fiona co do balerinek to jeszcze takie ładne tam wyparzyłam, myślę że też by ci pasowały do spodni http://www.schaffa.pl/produkt21.html w każdym razie z fotką rzeczywiście byłoby nam łatwiej, widzisz że dziś bez cyfrówki ani rusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona2727
doesn't matter :) w każdym razie podobają mi się, a szczególnie te balerinki z http://www.schaffa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurora17
rurki jak rurki, nothing special, ale balerinki naprawdę urocze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funkyjimmy
fajne baletki i w ogóle fajny ten sklep w którym je kupiłaś, podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te balerinki
widzialam w sklepie, na żywo, kosztowaly 20 zł. Kumepl mnie namawiał do kupna, ale uważam że są straszliwe i wyglądają paskudnie, jak dla małej dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona2727
mi się i tak podobają :) ale za 20 złotych?? to chyba niemożliwe takie różnice, może po prostu widziałaś podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie identyczne były
ale możliwe ze to była ostatnia para czy cos takiego, bo rzeczywiscie była tylko jedna... Więc może przez to były tańsze. Jak ci sie podobają to spoko, nie miałam zamiaru urazić niczyjego gustu, mi jakos poprostu nie trafiły w zmysły estetyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agutkal
Ale za buty to przepłaciłaś..we Wrocławiu na placu Świebodzkim dostaniesz takie za 15-20 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaahuhuhiiii
spodnie jak spodnie,a balerinki wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze troszku za drogie te balerinki..masz racje sa wyprzedaze i wlasnie teraz mozna je kupic za smieszne pieniadze ja kupilam sobie bardzo fajne podesle fotki..za 20 zł.. rurki fajne ale za taka kase moglabym miec 2 pary hihi pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agutkal
a ja kupiłam ostano w Bershce śliczne balerinki za 25 zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×