Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KJHKKK

KONIEC UMOWY

Polecane posty

Gość KJHKKK

mam pytanie, czy jak umowa kończy mi sie 7lutego to jak jej nie przedluze to z dniem 7 lutego nie musze chodzic juz do pracy? nie chce juz pracowac w tej firmie. czy musze 2 tyg przezd 7 lutym zlozyc wypowiedzenie? w umowie mam 2 tyg okres wypowiedzenia, bo nei iwem czy jzu teraz skladac wypowiedzenie i rezygnowac zpracy czy poczekac do 7 lutego i nie przedluzyc umowy i bedzie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 7 musisz chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wypowiedzenie
skoro umowa jest na czas określony i masz zamiar do 7.02 tam pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJHKKK
chciałabym tylko wiedziec czy jak nie złoże zadnego wypowiedzenia, to czy z dnie 7 lutego, nastapi koniec pracy, tak poporostu jak nie przedluze umowy, czy moze bede musiala chodzic jesczze 2 tyg jako okres wypowiedzenia, ... do 7 lutego tam jeszcze jakos wytrzymam, ale raczej juz nie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaada
nie muszisz skladac wypowiedzenia jesli chcesz do konca umowy pracowac-ale wczesniej mozesz z niej zrezygnowac jednak nie radze lepiej jak sama wygasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będziesz musiała pracować dodatkowych dwóch tyg. 7 to ostatni dzień umowy. 8 nie musisz przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar33
To jest fajny serwis ogłoszeniowy i na nim sa realne oferty pracy, www.oddam.pl.tl Polecam sam znalazłem na nim prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastannnnawiam sie
a w przypadku umowy o dzieło? Pracuje na umowe o dzieło ale w praktyce jest to umowa o prace tzn siedze 8godz dziennie w biurze ale co miesiac podpisuje umowe za ten miesiac. Czy moge po prostu zrezygnowac z tej pracy i nie przyjsc? Powiedzmy ze zostane do konca maja, mam umowe za maj, to moge juz od czerwca to olać? Chyba przy umowie o dzieło nie obowiazuja mnie wypowiedzenia?Strasznie mieszkaja z tymi umowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zastannnnawiam sie oczywiście, że możesz od czerwca olać, bo nie masz na czerwiec umowy a skoro swoją pracę wykonałaś w maju... niezły cwaniak ten twój pracodawca, pracujesz na etacie a ten umowe o dzieło daje do popdpisu, poszukaj sobie czegos na umowę o pracę, no chyba że z tej umowy o dzieło masz naprawdę dobre pieniądze (ale chyba nie masz co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu jak umowa np. kończy Ci się 13 czerwca to 13go jesteś ostatni dzień w pracy i na koniec pracy mówisz \"jutro nie przychodzę, nie przedłużam umowy, dziękuję!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasatannnawiam sie
no własnie jest to straszna kicha - praca niby w super agencji reklamowej, pełno nagród itp a 90% pracowników na umowe o dzieło - oczywiscie kazdy siedzi 8 godz w biurze i jak trzeba wyjsc to afera...dlatego rezygnuje bo to zenda juz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blalalalaaaaa
chce sie zwolnić, bo już nie daje rady za 1500 z jebnieta szefowa co mi stoi za plecami i sprawdza przecinki, np.i w ogóle niewolnikiem mnie zrobiła, mam na czas określony-całe szczęscie, ale tylko tydzień dam wypowiedzenia, bo muszę wyjechać-alternatywa chwilowa, a potwierdzenie dostane tydzien przed wyjazdem , wiec moze być problem o ten 1 ydzień, bo w przepisach sa 2 tygodnie, no nic , od czego jest L4? ale co dalej ze mna bedzie to sie boję? tutaj nie ma nic. trezba bedzie wyjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×