Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pachnacaczosnkiem

Jak pozbyć się zapachu z rąk?

Polecane posty

Gość pachnacaczosnkiem

Nacierałam w niedzielę mięso czosnkiem... i teraz niemożliwie śmierdzą mi ręce...próbuję wcierać w nie kremy itd. ale to daje efekt tylko na krótki czas. Pomoocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic wypraktykowanego Ci nie doradzę, ale może spróbuj zrobić dłoniom "kąpiel" - do małej miseczki wlej jakiegoś płynu zapachowego, np. do kąpieli czy żelu pod prysznic i spróbuj je pomoczyć przez kilkanaście minut. Może pomoże... A na pewno nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaza
też polecam natarcie rąk cytryną i umycie mydłem.Podobne działanie ma ocet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikus
jest takie specjalne mydlo do rak ktore usuwa przykre zapachy np. czosnku czy cebuli. mozna je kupic w lepszych sklepach typu DUKA. charakteryzuje sie tym ze jest srebrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jeszcze taki sposób na usunięcie zapachu cebuli, czy czosnku z rąk.Otóż należy na dłoń nasypać sody oczyszczonej dodać troszkę wody i pocierając obie dłonie taką pastą" umyć " je, a następnie spłukać ciepłą wodą. Warto spróbować.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragulka
nie pomaga wcale!!!! wali dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościelowa mama
zrób pranie ręczne może proszek pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara5
mi też capiały ręce cebulą znalazłam świetny przepis na pozbycie się wstrętnego smrodka. Należy wcierać w łapy liście orzecha. pozdrawiam cieplo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitupitupitu
Dlatego ja wszystkie nieprzyjemnie pachnace czynnosci kuchenne od lat robie w rekawiczkach jednorazowych ala chirurgiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie przesadzaj ja też nacieram i jakoś nie mam z tym problemu uwielbiam zapach czosnku a w gumowych rękawiczkach nie wyobrażam sobie mięso nacierać iiii przetrzyj cytryną i po kłopocie ale dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponowałabym również nie
od wczoraj ci śmierdzą? Niemożliwe!!! No, chyba że za paznokciami ci ten czosnek został Może czas wydłubać zza paznokci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może po prostu użyj kuchennego mydła w płynie? są takie z palmolive i nie tylko, przeznaczone specjalnie do usuwania zapachów z rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyj w soli
zamiast mydła wez garsc soli wymyj i spłucz nic nie bedzie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyj w soli
aaa i jak ktos pisał wczesniej zrób to w zimnej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhhg
polecam kuchenne mydło Palmolive - super działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalej sobie troszke płynu do płukania ust. Wetrzyj w ręce jak mydło, a potem spłucz wodą i umyj mydłem. Gotowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 1978
W pracach kuchennych czasem nasze dłonie przechodzą zapachem ryb, cebuli czy czosnku lub innych warzyw. Niedawno zakupiłam nowe mydło limitowane w Biedronce jest to mydło kuchenne Linda, które ładnie pachnie i z łatwością neutralizuje nieprzyjemne zapachy z dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo za każdym razem- obieram czosnek w rękawiczkach lateksowych a ponsciagnieciu ich moje dlonie jeszcze cały tydzień potrafią śmierdzieć czisnkiem a nienpimaga nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×