Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buffy44

wesele..

Polecane posty

Gość buffy44

hey ostatnio tak sie zdazyło ze ide na weselle a niewiem co ubrac. i mam zonka:|dotego to wesele siostry mojego chłopaka. co sie nosi na weselach? i czy mogłabym pujsc w szaro srebnej sukience + czarne buty i bolerko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw o którym piszesz brzmi dość fajnie. generalnie na wesele nie wypada ubierać się w czerń, ale skoro sukienka nie jest cała czarna to ok. ja bym poleciła np ostatnio bardzo modne sukienki ołówkowe w jednolitym kolorze (ołókowe to w skrócie mówiąć takie przy ciele) , góra sukienki wykrojona a la gorset, na prosto, ewentualnie cieniutkie ramiączka. W każdym kolorze taka sukienka wygląda dobrze i elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry - coś mi się zle przeczytało że sukienka jest czarno -srebrna;) a Ty napisałas ze szaro-srebrna. wiec kolorek ok. Na prawde na wesele lepiej cos żywszego, np czerwień, zieleń butelkową, fiolecik itp. nie ma nic gorszego niż jak goście na weselu wyglądają jak stado kruków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buffy44
nieno sukienka jest dosc prosta 3-4 cm przed kolano z cekinkami srebnymi przy biuscie duzy dekold i bardziej jest srebrna niz szara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buffy44
a tak wogule .. wypada na 2 wesela w wypadajace w krutkim odstepie czasu od siebie załozyc ta sama sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×