Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex kochankaaaaaa

Piosenka po rozstaniu

Polecane posty

Gość ex kochankaaaaaa

przed chwilą rozstałam sie z miom kochankiem...dupek pieprzony[zły].. Chce sobie sciągnąc jakąs fajną płytke do auta żeby znienawidziec palanta, no i zeby szybciej wrócic do życia... Pomóżcie,, jedyne co mi przyszło do głowy to : Flinta "Żałuję" i Leann Rymess "Life goes on"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex kochankaaaaaa
mam ochotę na wirtualny sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tede jakby jutra mialo
nie byc" september cos tam jak"you never see me again"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfd
i will always love you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tede jakby jutra mialo
mad abot you -hooverphonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tede jakby jutra mialo
jaj chodzi zeby go znienawidzic ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i hate you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex kochankaaaaaa
dzieki wam:) PS. przy "I will always love you" zaryczałabym sie na śmierć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może ....
"kombinuj dziewczyno" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
aly i aj - potential breakup song

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex kochankaaaaaa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next
maryla rodowicz-do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuz
facet to swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next
Liroy do choooja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffkkkkkkkkkkkkkk
bo ja jestem prosze pana na zakrecie...krystyny jandy Dobrze się pan czuje? To świetnie, właśnie widzę - jasny wzrok, równy krok jak z marszu. A ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Moje prawo to jest pańskie lewo. Pan widzi: krzesło, ławkę, stół, a ja - rozdarte drzewo. Bo ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Ode mnie widać niebo przekrzywione. Pan dzieli każdą zimę, każdy świt na pół. Pan kocha swoją żonę. Pora wracać, bo papieros zgaśnie. Niedługo, proszę pana, będzie rano. Żona czeka, pewnie wcale dziś nie zaśnie. A robotnicy wstaną. A ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Migają światła rozmaitych możliwości. Pan mówi: basta, pauza, pat. I pan mi nie zazdrości. Lepiej chodźmy, bo papieros zgaśnie. Niedługo, pan to czuje, będzie rano. Ona czeka, wcale dziś nie zaśnie. A robotnicy wstaną. A ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Choć gdybym chciała - bym się urządziła. Już widzę: pieska, bieska, stół. Wystarczy, żebym była mila. Pan był także, proszę pana, na zakręcie. Dziś pan dostrzega, proszę pana, te realia. I pan haruje, proszę pana, jak ten wół. A moje życie się kolebie niczym balia. Pora wracać, już śpiewają zięby. Niedługo, proszę pana, będzie rano. Iść do domu, przetrzeć oczy, umyć zęby. Nim robotnicy wstaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
you'll see madonna You think that I cant live without your love Youll see, You think I cant go on another day. You think I have nothing Without you by my side, Youll see Somehow, some way You think that I can never laugh again Youll see, You think that you destroyed my faith in love. You think after all youve done Ill never find my way back home, Youll see Somehow, someday A po polsku polecam -Zgoda, możemy się rozstać! Nie będę cię trzymała kurczowo za rękaw! Nie, nie, nie bój się, możesz sobie iść kiedy chcesz, dokąd chcesz i z kim chcesz! I nie rób takiej żałosnej miny. O mnie się nie martw, o mnie się nie martw Ja sobie radę dam Jesteś to jesteś, a jak cię nie ma To też niewielki kram Jeśli chcesz wiedzieć same zmartwienia Tylko przez ciebie mam O mnie zapomnij, o mnie się nie martw Ja sobie radę dam :)Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×