Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaabbbbbbbbbbb

która z was zwiazala sie w Uk z chlopakiem z bulgarii?

Polecane posty

Gość aaaaaaaabbbbbbbbbbb

nadal jestescie razem? jak to wyglada? sa jakies roznice kulturowe? czy taki zwiazek ma szanse przetrwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesien111
mnie Bulgar zgwalcil podczas Sylwestra w Londynie i mam zle skojarzenia z tym narodem:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QOKI VOGEL
po Albanczykach nastała pora na Bułgarow heh:) nie to zebym miala cos przeciw, od 4 lat mam cudwnego mężą Albanczyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze......
Bulgarzy sa cholernie przystojni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QOKI VOGEL
ilona hmm to imie kojarzy mi sie tylko z mielonką albo obciągaczką..cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie.....
brudasy!....... pewnie zazdroscisz dlatego tak piszesz........... mi sie kiedys jeden podobal.byl slodziutki:)ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona to bardzo ladne imie. To tak na marginesie. Bulgarzy sa przystojni ale leca tylko na latwe panienki a potem rzucaja.I szukaja nastepnych. ;) Przykro mi,ale taka prawda.Pelno ich przy granicy niemieckiej w Kostrzynie nad Odra.Sa oblesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QOKI VOGEL
to ja tu stane troche w obronie..mam kolege Bułgara, przystojny, nawet bardzo.. o dziwo nie brudas, kąpie sie, a nawet, NAWET.. pachnie, zonaty od 5 (chyba 5, moze sie myle) lat z moją przyjaciółką Polką..mają synka, on dba o rodzine, a co do Polakow...jak sie patrze na tą wies z czerwonym zapuchniętym ryjem , smierdzących kacem na odległość z plecakiem (lub reklamowką z lidla) i łysą glową pod białą czapeczką z daszkiem,( pracuącym na budowie bądz w fast foodzie - nic nie ujmyjąc tej profesji, procz kasy)to bogu dziękuje ze nie wpadłam w gowno z rodakiem..wole chyba mojego brudasa Albanczyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QOKI VOGEL
a ilona dla mnie zawsze pozostanie mielonką;) to tak na marginesie.. okropne imie a fuj,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera....
w kazdym kraju sa porzadni faceci i tacy co tylko zaliczaja panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera....
w kazdym kraju sa porzadni faceci i tacy co tylko zaliczaja panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergot
A nie przeszkadza Wam, ze Bulgar mowiac 'tak' kiwa zaprzajaco glowa, a mowiac 'nie' kiwa potwierdzajaco? Moze dojsc do nieporozumien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzikowata
ja sie zawsze pytam czy to kiwniecie glowa jest po"bulgarsku" czy po "normalnemu' nawet czasami jest zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QOKI VOGEL
tak samo jest z Albanczykami, będąc w Albanii nad morzem, z rodziną męża, wyszla fajna sytuacja, ide sobie popływać i się pytam czy chce zebym zabrala ze sobą ich córkę, ona kiwa glową przecząco więc wydawało mi sie ze nie , odchodze a ona wolala za mną i sie pyta czemu nie biore jej corki tylko odchodze hehe i krzyczy yes yes po angielsku heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera.....
a gdzie mieszkacie? a Polsce czy w Albanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można uogólniać, ale zastanowiłabym się 100 razy nad takim związkiem. Trzeba tam jechać (tzn do Bułgarii) i zobaczyć jak wygląda ich życie codzienne, jak traktują żony. Mentalność zbliżona do naszego chłopa ze wsi co wali w barze a żona z dzieciakami w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkatopiku
ale ja nie zamierzam jechac do bulgarii aon jego sprowadzac do Polski poznalismy sie w Anglii i tu chce zostac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QOKI VOGEL
mieszkamy w uk, poznalismy się w Belgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkatopiku.....
to jest bardzo razsadne wyjscie zamieszkac w Uk..jezeli jest sie kazdy z innego kraju...... a pojechalabys z nim do Albanii mieszkac tam na stale? jakby cie o to poprosil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa26
QOKI VOGEL - moj chlopak tez jest Albanczykiem, jestem z nim juz 4 lata i jest cudownie! Jednak na malzenstwo sie nie decyduje a on sie uparl... wiec chyba rozpadnie sie tez zwiazek niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×