Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uuuuuuuuuuuty

czy wszyscy faceci są tak nieslowni?

Polecane posty

Gość uuuuuuuuuuuty

pytam bo moj doprowadza mnie do pasji, mowi ze cos zrobi ale tego nie robi tylko odklada na niewiadomo kiedy, mowi ze zadzwoni w poniedzialek, dzwoni w srode itd itd mozna by wyliczac godzinami. Umowilismy sie na gg godzine temu i wciaz na niego czekam. Czy wasi tez tak maja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest niesłowność, to spóźnialstwo, czyli brak szacunku dla drugiej osoby i jej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napuszona
on Cię trochę zlewa...:O Mój jest słowny, bo inaczej dałabym mu popalić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuty
chyba ma mnie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdecznie
Jedyna rada -zamknąc gg po 15minutach czekania. A jak sobie przypomni i wyśle smsa napisz że czekałąś ale teraz jesteś zajęta, jak nie zamierza być słowny to niech się nie umawia. Najlepiej odczuje twoja nieobecnośc kiedy sam coś będzie chciał od ciebie. A druga sprawa to najlepiej byłoby go też tak zlać z premedytacją kilka razy. Umówić się i wyjsc celowo z domu-zając się czymś wciągahjącym, a później "och zapomniałam"! zlbo "coś mi nagle wypadło, musiałąm koniecznie wyjść... blebleble:-P -ale ty mnie przecież kochanie rozumiesz bo sam nigdy nie dotrzymujesz słowa". współczuję ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdecznie
zachowuj się tak jak on -przez miesiąc , jeśli nieczego nie zauważy -to znaczy ze czas go kopnąc w zadek!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×