Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy men

co sadzicie o facetach ktorzy siedza na kafe?

Polecane posty

Gość ciekawy men

:) j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie nic
tym bardziej, że większość z tych facetów wcale facetami nie są tylko mają nicki udające facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukają jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsladu
w wiekszosci zakompleksieni frustraci, ktorzy w realnym swiecie sa samotni i nieszczesliwi, wiec tworza sobie nowa tozsamosc na forum(przystojny macho, do ktorego kobiety ustawiaja sie w kolejce, a w rzeczywistosci niesmialy kazio). Jezeli ktos siedzi na forum codziennie od rana do wieczora, udziela sie w wiekszosci topicow, to nie ma mozliwosci, aby miec jakies zycie, udzielac sie towarzysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia i naiwna
a swoja droga wiadomo za kogo podawala sie ta kobieta udajaca mezczyzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większośc facetów ma tutaj 2x lat i nigdy nie mieli dziewczyny co oczywiscie nie jest spowodowane tym ze nie ruszaja się praktycznie z domu ale ich wyglądem [ironia jakby ktoś nie zrozumiał]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesymona co do wieku się nie zgodzę ale reszta się zgadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy men
jak by byla wasza reakcja gdyby wasz facet przyznal sie ze siedzi na kafe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę, że mają najebane w głowach 🖐️ uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️ uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️ uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️ uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️ uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie, o Tobie sądzę dokładnie tyle że masz cudowne, optymistyczne podejście do życia i bez Ciebie połowa ludzi z kafe popełniłaby samobójstwo, słońce Ty nasze. :D umiesz tak pięknie mówić o swoim życiu, jakby nie było nic lepszego na świecie, niż być Tobą. każdy, kto Cię nie poznał nigdy nie zrozumie jak bardzo można cieszyć się ze swojej egzystencji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warownia w Mroku
U mnie wygląd w normie, charakter też ujdzie, ale to forum to rodzaj wentyla. A poza tym lubię zgłębiać szczerość niewiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka
żałośnie frustraci, w większości przypadków, lub niedojrzałe gówniarstwo, w dużej ilości przypadków, reszta to już błąd pomiarowy, w którym zdarzy się kilku mądrzejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frustraci i megafrustraci
a reszta to dzieci 💤 Normalny facet by tu nie siedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhuuuhahahahahaha :D :D uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️ uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️ uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️ uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mozna sądzić tylko po tym, że ktoś na kafe siedzi? No widocznie nudzi mu się i lubi się odprężyć, pociskając \"lekkie bzdety\" ;) Tyle sądzę, uogólniając :) co innego analiza konkretnych przypadków ;) - tu już by można trochę temat rozwinąć, ale to nie na podstawie tylko i wyłącznie tego, że tu ten ktoś jest, ale tego, co i jak pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka to mnie lepiej nie analizuj w trosce o własne bezpieczeństwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc powtórzę się ;) : a co mozna sądzić tylko po tym, że ktoś na kafe siedzi? No widocznie nudzi jej się i lubi się odprężyć, pociskając "lekkie bzdety". Tyle sądzę, uogólniając co innego analiza konkretnych przypadków - tu już by można trochę temat rozwinąć, ale to nie na podstawie tylko i wyłącznie tego, że tu ten ktoś jest, ale tego, co i jak pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudak biedactwo mam nadzieję że jakoś to przeżyłaś :P mój posrany umysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×