Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Micitanka 84

Mój mały biznesik- siłownia

Polecane posty

Witam,tak sie akurat złożylo, że w moim miasteczku wszystko jest a nie ma siłowni i postanowiłam ją otworzyć. Lokal i sprzęt to podstawa, jesli ktos z Panstwa bylby na tyle uprzejmy,zeby udzielic mi paru wskazowek na poczatku np podac ciekawe linki ze sprzetem,uzywanym, zasugerowac jakis pomysl czy po prostu napisac jak to zaczelo sie u Niego bylabym wdzieczna.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micitanka84
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micitanka84
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsa
Witam.Jeśli nie masz kasy a jesteś zarejestrowany jako bezrobotny to możesz starać się o dofinansowanie z urzędu pracy około 13000,zawsze coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up.....
wypowidzcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gendai
Ja otworzyłam swój własny sklep z ciuchami w internecie www.sklep.dlaurody.pl Na początku poszłam na szkolenie z urzędu pracy dla bezrobotnych o samozatrudnieniu. Na koniec kursu napisałam biznesplan i wniosek do UE o dotację. W ciągu miesiąca przyznali mi 12600 zl na sprzęt do miejsca pracy. Kupiłam laptopa, drukarkę, aparat fotograficzny itp. Warto dowiedzieć się o dotacje unijne zanim założysz działalność, niektóre przyznają tylko przed zarejestrowaniem się w ewidencji działalności gospodarczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×