Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzastinka-280

Dobór stanika

Polecane posty

Gość dzastinka-280

pomóżcie mi bo mam z tym spory problem. na ogół kupuję 95E ale jestem dość nie wymiarowa jak jest dobra miska to obwód jest zawsze za duży bo u mnie czym mniejszy obwód tym większa miska. jeżeli ktoś tylko wie gdzie mogę kupic taki biustonosz lub gorset to prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nawiasem mówiąc: kupujesz w złych sklepach. W dobrych są staniki z obwodami od 60 i miskami do L (i to brytyjskiego L, co w takim Triumphie czy markach polskich dawałoby okolice miski T). A dobrych sklepów jest trochę, patrz moja sygnaturka. Kontri akurat w niczym Ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anunia2116
Pod biustem (zmierzone na ciasno) mam 75cm a w biuście mam 90cm. Dodam do tego że moje piersi są raczej "spod" pach :) prosze o pomoc co to za rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __apsik
Odpowiedni rozmiar to nie tylko miseczka ale także obwód pod biustem. Biust jest właśnie podtrzymywany przez obwód stanika, a nie, jak mylnie sądzą panie, przez ramiączka. Dlatego też trzeba się dokładnie zmierzyć, aby móc wybrać idealny rozmiar. http://nuclearts.pl/odziez-damska/stanik-biustonosz-jak-poprawnie-dobrac-czym-sie-kierowac-przy-zakupie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodycze są niezdrowe niestety
best bra dobrze radzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxellka
_apsik, na stronie internetowej Kingi jest dostepny taki kalkulator rozmiaru, za pomocą ktorego mozesz dokladnie zmierzyc swoj rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehee??
... a potem kupiony wg tego kingowego kalkulatora stanik wywalić do kosza... na pomiary 69/98 podaje mi... 70H (zamiast 65K), a jak dodam 1 cm więcej w biuście czy odejmę pod biustem to w ogóle przestaje działać (rozmiary kończą im się na H? naprawdę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×