Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość millenka22

czy znacie firme Proforce Consulting?

Polecane posty

Gość millenka22

mam jutro rozmowe w tej firmie na stanowisku, telefoniczny doradca klienta, prosze o infromacje na temat zarobkow i pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millenka22
nikt nie wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2323
podbijam...tez mam jutro rozmowe... może ktoś coś wie nt tej firmy?? Millenko22 i jak podjelas tam prace????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tam kiedyś. Jeżeli nie zależy Wam na umowie o pracę, to śmiało! potrzebują tam dużo ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
pracowalam tam. jesli macie mocne nerwy, chcecie by dyrygowalo wami gestapo, na kase trzeba bylo czekac, presja byla na maxa, starzy pracownicy wogole sie wami nie interesowali a umowa zlecenie byla prawie jak umowa o prace,tyle,ze bez zadnych praw dla was, to smialo. ja uciekalam gdzie pieprz rosnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość id14
nie warto tam pracowac chyba ze na dwa miesiace gora! bo potem traktuja cie jak smiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamb
Traktują Cię jak śmiecia, nie wypłacają pieniędzy, jest koniec września, a ja wypłaty za czerwiec dalej nie widziałam i obawiam się, że nie zobaczę. Z miesiąca na miesiąc zmieniają umowy, oczywiście na coraz mniej korzystne dla pracownika. jeśli ktoś się bardzo nudzi może tam przyjść i pracować za marne grosze. Teraz umowa jest taka, że pracownik dzwoni 3 dni (po 8 godzin) i może zarobić 30 złotych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×