Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nixa

ślub za granicą

Polecane posty

Gość nixa

Czy ktoś z Was brał może ślub poza granicami kraju? A może organizacją czyjegoś ślubu zajeło się biuro Romantic Travel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Abcdef:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Abcd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Moja siostra postanowiła zrobić tak jak marzyła i zorganizowała ślub na Maderze z madeira dreams. Wyszło kameralnie, tylko najbliżsi i było super. Sam też rozważam taką opcję. Po co wywalać tyle kasy na wesele w kraju, jak można taniej i w przyjemniejszych okolicznościach wziąć ślub w pięknym miejscu na spokojne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli chcesz organizować wesele poza granicami Polski to polecam stronę https://www.wherewedding.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia8

Ja jednak jestem za tradycyjnymi weselami, na miejscu w kraju. Moja siostra teraz robiła wesele w sali Wróblówka w Bielsku i bosko wyszlo, bawilismy się do samego rana. Sala była sprawdzona, już u nas w rodzinie tam wesele było więc wiedzielismy że nie będzie żadnych niefajnych niespodzianek tylko można im zaufać pod względem organizacji jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina

Super pomysł na ślub miała moja kumpela - wzięła go na Maderze! Piękną organizację zapewniła lokalna firma z polski madeira dreams i wszystko udało się jak w bajce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×