Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wioolusiaaa

pomocy!!

Polecane posty

mam podobną sukienkę http://allegro.pl/item295411476_aukcja_informacyjna_next_studniowka_zapraszam_.html nie takiej kokardy, ale samą tasiemkę pod biustem. Jest tez na ramiączkach, mniej więcej do kolan. Koloru ciemnofioletowego, w czarne kwiatuszki( błyszczą sie troche na srebrno). Jestem z niej zadowlona, ma bardzo fajny fason, jakby szyta na mnie... niestety nie wiem jakie buty i fryzure wybrac:( nie pojde na szpilkach, bo nie umiem w nich chodzić.. czy ttzn \\\"kaczuszki\\\" będą pasowały? jeśli wybiore jakies sandałki to nie moge założyc pończoch? i jeszcze fryzura... mam ciemne włosy, dlatego kupiłam kolczyki, które beda sie rzucały w oczy, takie dłuugie z cyrkoniami. tylko nie wiem jaka wybrac fryzure... mam długie, ciemne włosy, niepodatne na układanie:( jakies rady? dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) co do butów to polecam klasyczne czarne np na malutkim obcasie(2cm) wydaje mi sie ze nie powinnas miec problemu z chodzeniem na takim niskim obcasie. Co do fryzury to moze tylko podkrec je ładnie. Długie włosy ładnie wygladaja i nie ma potrzeby upinania ich np w koka na co duzo osob sie decyduje... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanikułka
A może irokez a reszta rozpuszczona, albo loki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgverfgr
ale loki sie nie bąda długo tzrymały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanikułka
Pianka, lakier i bedzie się trzymało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethII
co do butów to może takie? http://www.schaffa.pl/produkt21.html płaskie,ładne, wygodne, i pasują nawet na wieczór wg mnie, a fryzura? jak wyżej - nie ma takich włosów których by nie można ujarzmić odpowiednią ilością lakieru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×