Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna xxx

ZAOCHAŁAM SIĘ W FETYSZYŚCIE RAJSTOP

Polecane posty

Gość panna xxx

Od 2 misięcy spotykam się z chłopakiem.Oboje mamy po 32 lata.Jest miły,sympatyczny,dowcipny itp. itd.Dziś jednak mi wyznał swoją największą tajmnice,że uwielbia rajstopy i wszystko co jest z nimi związane m.in. przez rozszedł się ze swoją żoną(ponoć ona ich nienawidzi).Prawde mówiąc jestem w deliatnym szoku i nie wiem co myśleć.Wiem,że mi nie pomożecie,ale chciałam się wygadać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie dobre
Czesc a czy nosisz czasami rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie dobre
Jesli je nosisz to chyba nie macie problemu bo to by znaczylo tyle ze dobrrze trafiliscie,podnieca go cos co ty mozesz mu dac.Osobiscie nie widze w tym nic zlego widok ponczoch na pieknych nozkach,do tego jeszcze jakies szpileczki albo sexi kozaczki.Wielu facetow to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie dobre
to chyba nie macie problemu.przynajmniej mi sie tak wydaje.Poprostu zapowaiada sie ze trafiliscie w tej kwestji idealnie.To bardzo fajne,mi tez sie to bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayeee
jak dla mnie dziwne jest tylko to, że między innymi przez to rozszedł się z żoną :P sam fakt, że facet lubi rajstopy to przecież nic takiego ;D jak się zakochałaś to luz, ciesz się, że nie trafiłaś na panna który lubi kupy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik
moja zona kupuje mi nawet rajstopy,tylko jest troche zla jak zakladam jej spodniczki chociaz nawet spodniczki tez mi juz kupowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchistka
fetyszyści są fajni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purystaortografista
lepiej być z fetyszystą i wiedzieć, co faceta kręci, niż z takim co sam nie wie czego chce i szuka wrażeń :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ma ten milosnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie grozny fetysz, nie wiem czym sie przejmujesz, jedynie co mnei dziwi to ze odszedl od zony bo ona nienawidzi rajstop, jak sie z nią zenil to chyba juz to wiedzial, chyba ze palma na tym punkcie dopiero pozniej jemu odbila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim nie noś
ale seksik to już pewnie prawie zawsze w rajstopach będzie, chyba, że uzgodnicie pół na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten milosnik
ja mu zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja chyba tesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mu sprezentuj rajstopy
przeciez to nic strasznego Aty jak kazda kobieta masz napewno bzika na punkcie butow albo torebek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czym problem? Że nie jest "normalny"? A może po prostu jest szczerszy niż inni? Każdego "coś" kręci - włosy, staniki, buty, biusty, ogolona cipka, włochata cipka, brak sadełka, nadmiar sadełka,...są tysiące fetyszy. Masz szczęście, że 1. on wie co go kręci i sam sie z tym pogodził 2. powiedział Ci to 3. nie jest to coś odrażającego. I nie obawiaj się, że może mieć zachwiane preferencje - większość zdeklarowanych miłośników damskich ciuszków jest mocniej zorientowanymi hetero niż średnia krajowa. Upodobanie do dziewczęcych ubiorów jest często sublimacją i przeniesieniem "kobiecości" z osoby na jej trybuty, często pod wpływem imprintingu. Ciesz się jeszcze z jednego powodu - dla wiekszości ujawnienie nie typowych upodobań wiąże sie z wyjątkowym zaufaniem. Jeżeli Tobie zaufał, a Ty postarasz się podzielić jego zainteresowania, to będziesz tą jedyną, kochaną, osfojoną, a żadna inna nie będzie mogła z Toba konkurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne też
o, słuszne słowa, to mówie ja, szczęśliwa żona fetyszysty :) którego kręcą szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik
naprawde mozecie mi pozazdroscic takiej wyrozumialej i kochajacej zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liiibertyn...to było piękne \"Ciesz się jeszcze z jednego powodu - dla wiekszości ujawnienie nie typowych upodobań wiąże sie z wyjątkowym zaufaniem. Jeżeli Tobie zaufał, a Ty postarasz się podzielić jego zainteresowania, to będziesz tą jedyną, kochaną, osfojoną, a żadna inna nie będzie mogła z Toba konkurować.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też noszę rajstopy
czasami kupuje mi żona, kupiła mi też kilka razy pończochy samonośne, często sie kochamy oboje mamy pończoszki samonosne, no i jest fajnie. No i kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex żona fetyszysty
poczekamy, zobaczymy :P Ciekawe czy rajstopy owinięte wokół szyi też cię będą rajcować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×