Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaałłamana

Kiedy i kto może się starać o dotacje z UE??

Polecane posty

Gość zaałłamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna635
Starać może się każdy, kto ma własną działalność i innowacyjny pomysł na jej rozwinięcie. Ja prowadzę mikro przedsiębiorstwo od 2 lat i niedawno otrzymałam taką dotację. Ale warto skorzystać z pomocy, jaką oferują firmy zajmujące się pozyskiwaniem dotacji z UE. Ja współpracuje z firmą Signum Sp. z.o.o. Aktualnie korzystam z innej usługi z ich oferty, ponieważ poza pozyskiwaniem dotacji i zarządzaniem projektami unijnymi, opracowują również wnioski o pozwolenie na wytwarzanie odpadów: http://www.signum.org.pl/oferta/opracowanie-wniosku-o-wydanie-pozwolenia-na-wytwarzanie-odpadow/ Ale wcześniej pozyskali dla mojej firmy dotację na inwestycję i byłam bardzo zadowolona z ich pracy. To profesjonaliści, mają bardzo dużo doświadczenia, więc wiedzą co, jak, gdzie i bardzo szybko sobie z tym radzą. Możesz umówić się na bezpłatną konsultację, gdzie będziesz mogła przedstawić swój pomysł doradcy, zapytać o radę i zasięgnąć fachowej opinii. Na pewno korzystanie z takich usług jest szybszym i skuteczniejszym sposobem na pozyskanie dotacji, niż próbowanie samemu. Wbrew pozorom nie jest to takie proste, sama dokumentacja i papierkowe sprawy wymagają wiedzy i poświecenia na to dużo czasu, a dla nich nie stanowi to najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×