Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyfra

Te cholerne łaskotki!

Polecane posty

Gość cyfra

Gdy mój chłopak wodzi ustami po moim brzuchu, bokach, nie mogę opanować takich głupich odruchów, drgań, bo to mnie łaskocze, zwłaszcza, gdy leżę :D Sprawia przyjemność, ale nie mogę się nie wyrywać...jak to opanować? Choć pewnie się nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka
niech trzyma w ustach kostkę lodu i nią Cię pieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyfra
Mógłby trzymać nawet kij od szczotki w zębach, a i tak bym pewnie się wzdrygała ;) Szkoda, bo nie lubię łaskotek...chcę podniety, a nie śmiechu, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego takie łaskotki (jak j jemu to robię) strasznie kręcą... i lubie wtedy na niego patrzec ahhhhhhhhh :) wiec moze twojemu facetowi tez sie to podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niektóre laski mają łaskotki od minetki. to dopiero nieszczescie:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyfra
9 a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyfra
jestes specjalista czy co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda - to nie ma nic wspólnego z dojrzałością.... zwyczajnie masz wrażliwe, \"podatne\" na łaskotki ciało jedynym wyjściem z sytuacji jest, żeby chłopaj ciut mocniej cię pieścił - wtedy zakończenia nerwowe nie będą \"podrażniane\" jak przy łaskotkach a pobudzane, tak jak powinno być przy pieszczotach nie martw się - ja też mam łaskotki i po pierwsze np mój ostatni facet lubił czasem się tak nade mną \"poznęcać\" łaskotkami (to wprowadza taką fajną atmosferę między dwojgiem, rozluźnia) a po drugie, gdy tylko odrobinkę mocniej przyciskał usta do ciała, łaskotek już nie było a jedynie przyjemne uczucia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×