Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytammmmmmmmmm

jak wygladał roczek Waszego dziecka?

Polecane posty

Gość pytammmmmmmmmm

robiliscie w domu czy wynajeliscie jakas saLE? ile gosci zapraszaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaxxx
Ja nawet nie chce wspominać tego dnia. wynajelismy sale u nas w gospodzie (mieszkam w małej wsi) przyszli koledzy męża z podstawówki, bo innych nie ma. na podstawowce skończył edukacje. siorbali rosół, a gdy moja mama im zwróciła uwage to opluli ją makaronem :-( potem mój mąż wyszedł z nimi na zewnątrz pić wódke i pokazywał moje nagie zdjęcia które zrobił mi telefonem komórkowym :-( jestem załamana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaxxx
nie wiem co potem sie działo, ale podobno wpadli do szopy jednego z nich i udawali gwałt na świni :-( i podobno nakręcili z tego filmik na komórce :-( jestem naprawde zszokowana :-( to nie są niczym potwierdzone informacje i słyszałam je z drugiej ręki, ale boje sie że któryś z tych debili wrzuci to na youtube :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmmmmmmmm
mam wrazenie ze to ty skonczylas nauke w podstawowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaxxx
co was tak bawi? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh
moze cos o dziecku napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz te lepsze
ja robiłam w domu -było ok 10 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmmmmmmmm
ja mam problebo z mojej strony oprocz rodzicow i brata zaprosilabym mojej mamy brata wraz z moimi kuzynkami, to taka najblizsza dla nas rodzina ale moj partner ma takich ciotek 3 (siostry tesciowej) a one juz dorosle dzieci z dziecmi wiec niewypadalo ich by pominac no i nie wiem jak to zalatwic zeby sie nie poobrazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaxxx
a co tu pisac? :-( na szczescie spalo w wozeczku :-( nie widzialo tego chlania i ponizania sie :-( tata tez sie upil z rodzina i potem zaczal sie dobierac do cioci Krysi :-( mama tez sie upila, ale za to przynajmniej pojadla salatki i pobruzdzila na parkiecie w rytm oklaskow rodziny z jej strony :-( muzyki nie bylo, bo to przeciez nie wesele, ale oni zaczeli spiwac piosenki w stylu: coś tam w tej koniczynie :-( nie pamietam, bo zabralam wozek i pobieglam przez wies :-( do domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×