Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ariadnaaa

kompletnie

Polecane posty

Gość ariadnaaa

nie wiem, jak odpowiedzieć na niektóre pytania zdarzające się na rozmowach kwalifikacyjnych. Podpowiecie mi? 1. Proszę podać przykład jakiejś metody pracy, którą Pan/Pani stosuje? 2. Otrzymał Pan/Pani zadanie, które wymaga kontaktowania się z ludźmi zajmującymi w firmie różne szczeble w hierarchii. Jak Pan/Pani to zrobi, kontakty z jakim szczeblem najbardziej Panu/Pani odpowiadają? 3. Jaki jest Pana/Pani styl pracy? Jak organizuje sobie Pan/Pani swoje zadania? 4. Jakim zwierzęciem chciałby/chciałaby Pan/Pani być przez tydzień, gdyby Pan/Pani mógł/mogła? 5. Sytuacja, w której Pan/Pani pozytywnie zmotywował/zmotywowała grupę lub rozwiązał/rozwiązała konflikt? 6. Czy potrafi Pan/Pani pracować pod presją czasu? Jeśli tak, to jak? 7. Proszę opisać sytuacje, które Pana/Panią stresują? 8. Proszę opisać na przykładzie jak Pan/Pani ustala swoje priorytety? 9. Jak Pan/Pani podchodzi do rozwiązywania problemów. 10. Co można zrobić na bezludnej wyspie mając ze sobą gwoździe i spinacz. 11. Jak byś się zachował gdybyś zauważył, że twój kolega z działu lub bezpośredni przełożony nie przykłada się do pracy i obija się całymi dniami? 12. Jak zdefiniowałby/zdefiniowałaby Pan/Pani atmosferę sprzyjającą pracy? 13. Proszę powiedzieć co takiego Pan/Pani zrobił/zrobiła, co świadczyłoby o Pańskiej lekkomyślności? 14. Co jest Pana/Pani największą słabością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeszłam dziesiątki różnych rozmów kwalifikacyjnych, tak z takimi pytaniami się jeszcze nie spotkałam...cóż widać można mnie jeszcze zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×