Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hellishbloodystorm

test von Thuna

Polecane posty

Gość
ja mam 3 razy ap. gdyby w piątym pytaniu chodziło w odpowiedzi "a" że mu proponuje herbatę, to bym miała 4 razy ap to znaczy, że jestem frajerką i popychlem? 😭 czy raczej osobą wyczuloną na potrzeby innych? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
faceci chyba są w większości ap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko - 🖐️ :D i g\'woli poprawki 5. Pani domu proponuje gościowi kawę. Gość odpowiada: \"Nigdy nie piję kawy przed południem\": a. Nie ma sprawy. Mam dobrą herbatę. b. Widzę, że dbasz o swoje zdrowie. c. A ja piję codziennie i nie widzę w tym nic złego. d. Aha. Do dwunastej ani trochę kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mój facet ma rel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus ponoworoczny
hi hi, ja jestem baba i mam tylko ap i rze :) ani jednej odpowiedzi uczuciowo-podtekstowo-emocjonalno-stosunkowej :) i zgadzam sie z wynikiem w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aha może i dobrze :P ale tam wcześniej podałaś przykład, że ap i rel się nie rozumieją :P a z tymi butami, to bym dała odpowiedź na rze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
no ja też jestem ap---> jakoś mało empatyczna jestem jak na kobietę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuraiko - nie mowie, ze sie nie rozumieja, to byl przyklad, bo jesli nie wiesz, jak cie ktos odbiera, to dostosowujesz go do swojego schematu i stad nieporozumienia. tylko o przyklad chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całus ponoworoczny
3 ap i 2 rze :o a co:o czyli dosłownie rozumiem bez podtekstów :o cóś źle zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a mój facet się śmiał z tego kranu :D no w sumie, wydawało mi się że to normalne, że facet nie wie, czego oczekuje kobieta. np mój ojciec nie odgaduje pragnień mojej mamy :P ale są razem 30 lat i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
jestem cholernie domyślna...to czasem męczące, że tak wiem, co ludzie ode mnie chcą tak naprawdę...wolałabym rżnąć głupa i być rze i udawać, że pojęcia nie mam co miał autor na mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Ty tak postępujesz - czyli starasz się czytać w myslach, podświadomie albo świadomie oczekujesz takiego samego zachowania od innych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
me_36----> dokładnie tak!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zastrzyk :D BBBBBBBB no i dlatego tak się męczysz, bo masz wrażenie, ze KAZDY powinien reagować tak samo jak Ty.... moja mama ma takie nastawienie - normalnie zapłakać się można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
me---> musze się nauczyć mówić ludziom o co mi chodzi a nie liczyć, że się tego domyślą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×