Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa.......................

Kosmetykidla niemowlat firmy MUSTAL

Polecane posty

Gość ciekawa.......................

widzialam na allegro kosmiczne ceny zel do mycia 2x500ml za 74zl i duzo chetnych zeby kupic, kremiki po 50zl. pierwszy raz slysze o tej firmie, slyszalyscie?? uzywacie tych kosmetykow, co one maja w swoim skladzie ze sa tak drogie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze słyszę
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa.......................
nie wiedzialam ze sie nie odmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz na mysli firme Mustela, uzywam tych kosmetykow od poczatku, mieszkam we Francji a Mustela to francuska firma, tutaj sa bardzo popularne i nie sa zbyt drogie, ile kosztuja w Polsce nie wiem; jak na razie jestem z nich bardzo zadowolona, uzywam zelu do kapieli i kremu ochronnego do buzi na zime; po zelu nie musze juz uzywac oliwki czy Oilatum bo zostawia warstwe ochronna na skorze, jest bardzo wydajny, butelke ktora kupilam na poczatku uzywam juz 5mies i jeszcze sie nie skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa....................
jak francuskie to pewnie dlatego, ale skoro takie dobre i wydajne to moze warto tylko jezeli chodzi o mnie to nie bardzo mnie stac zeby wydac na zel 80zl, chyba jednak za drogo............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat
A ja miałam krem przeciwsłoneczny dla noworodków za 68zł.tylko tej firmy był dostępny w aptece z filtrem 50.Dobry........ale cena powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×