Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamillaos

Biegunka przed porodem - miałyście? Ile wcześniej

Polecane posty

Gość kamillaos

Ja mam od ponad tygodnia ale raz i co kilka dni - czy to to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmiorniczkaaaaa
ja kilka razy do tolety przed porodem to jakieś 5 dni wczesniej musialam chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillaos
Czyli przez 5 dni miałaś CIĄGLE biegunkę czy co jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmiorniczkaaaaaa
no nie to nie była biegunka tylko np chodzilam do toalety tak 4-5 razy dziennie mowiac juz tak szczegółowo to czułam poprostu ciągłe parcie- oczywiście nie wiedziałam wtedy że to jest objaw zbliżającego sie porodu wogóle to u mnie to wszystko wygladalo bardzo dziwnie przez ok 5 dni przed porodem codziennie wieczorem bolaly mnie plecy z prawdj strony na wysokości nerki czyli dość wysoko- bolało dosyc mocno i do tego spuchała mi okropnie prawa noga wiec bylam na 100% pewna że to mnie boli nerka bo dzidziuś na nia uciska. wiem ze jest coś takiego jak bole krzyzowe ale myslalam ze to boli niżej a po drugie myśłalam ze boli po obu stronach kręgosłupa symetrycznie a mnie bolalo tylko z jednej strony i to dośc wysoko. Którejs nocy pojawiła sie krew i bol byl juz nie do zniesienia więc pojechałam do szpitala- dzidziuś przyszedl 2 tyg przed terminem. Myślę ze juz te 5 dni wcześniej zacząl mi sie poród ale w bardzo dziwny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmiorniczkaaaaaa
dodam jeszcze że ten bol sam w sobie był dziwny bo to nie byly skurcze czyli nie pojawial sie falami tylko t był bol jednostajny i dlatego nie zorientowalam sie że to bol porodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillaos
dzieki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×