Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oeoo

Wszyscy przy pierwszym seksie zabezpieczaliście się prezerwatywą?

Polecane posty

Gość oeoo

Bo tak czytam na innym forum (takim o antykoncepcji) i tak tam właśnie piszą. A mi się zawsze wydawało, że prezerwatywa jest beznadziejna, przede wszystkim nieromantyczna i bardzo zmniejszająca wzajemny kontakt, doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
Tamari nie odrazu uzywaliscie prezerwatywy? czyli co, przy pierwszym razie bez prezerwatywy? to jak sie zabezpieczaliscie? Obserwator ruchu i wy też bez prezerwatywy przy pierwszym razie? To jak sie zabezpieczaliscie przed ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator ruchu
moja partnerka wiezyla w jakis kalandarzyk hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leje na toooo
nie :( zaluje ze nie jestem dziewica do dzis:( ten skurwiel zniszczyl mnie i moje zycie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
leje na toooo w jaki sposob zniszczyl Twoje zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
jest niechciana ciąża albo choroby przekazywane drogą płciową lub zwykłe infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
no ciąża nie jest romantyczna ale skoro pary z dłuższym starzem mogą stosowac antykoncepcje hormonalna to czemu za pierwszym razem tez jej nie stosować? w koncu pierwszy raz nie musi byc az tak szybko tak samo jesli chodzi o choroby, skoro po dluzszym starzu mozna miec zaufanie to i przy pierwszym razie, ja tam moge poczekac, pierwszy raz nie musi byc szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
trzeba byc debilem by się nie zabezpieczac ciąża to pikuś w porównaniu do chorób trzeba byc naiwnym by sypiac bez zabezpieczenia z kimś kto najprawdopodobnie juz kilka lasek wcześniej zaliczył dopiero jak sie ma do partnera jako takie zaufanie, zna sie go wystarczająco długo, pozna jego przeszłośc i to jak rokuje związek przeprowadzi sie poważną rozmowę o antykoncepcji, razem przebada mozna myśłec o seksie bez prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
a przedtem jak na drodze "obowiązuje zasada ograniczonego zufania" to moje zdanie, ale zaczynałam wsółżyc jak miałam 23 lata a nie jak większośc w wieku lat 17 z pierwszym lepszym poznanym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
wystarczy poczytac kilka topiców prawiczków jak wspólnie sie nakręcają by przeżyc pierwszy raz w agencji.....i uważają że to najlepszy sposób by sie nauczyc i stac się mężczyzną.... naprawdę chcecie uprawiac z takimi facetami seks bez prezerwatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
po pierwsze ja jestem facetem po drugie sam mam 24 lata i jeszcze pierwszy seks przede mna po trzecie, sama mowisz, ze po jakims czasie w zwiazku mozna miec do siebie zaufanie i uprawiac seks bez prezerwatywy, no wiec ja mowie, ze jestem gotow poczekac tyle ile trzeba zeby miec to zaufanie i od pierwszego razu uprawiac seks bez prezerwatywy, i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
ja bardzo chętnie, już bez badan znam ich wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
Wybór formy antykoncepcji trzeba przedyskutowac. Ty możesz nie chciec w gumce ( z wielu powodów) a dziewczyna może nie chciec brac tabsów itp. Kalendarzyk to rosyjska ruletka, globulki mogą powodowac podrażnienia, są drogie i podobnie jak prezerwatywy zabijają spontanicznosc (trzeba odczekac ok 15-20 minut po włożeniu do pochwy aż sie rozpuszcza i zaczną spełniac swoją antykoncepcyjną rolę) a więc pozostaje rozmowa z partnerką i dogadanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
otóż to ja tak sądzę a w ogóle to sobię myślę, że zanim do tak intymnych tematów dojdę z dziewczyną która poznam to miną jeszcze wieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
Jeśli dziewczyna jest odpowiedzialna, zna swoje ciało, umie obserwowac ślub itp i wie kiedy jest płodna itd. Jesli macie do siebie zaufanie (albo oboje nie mieliście innych partnerów, albo badaliście i wiecie że jesteście zdrowi) i oboje się na to zgodzicie możecie zrezygnowac z gumki. No ale oczywiscie musicie byc przygotowani na to że naturalne metody czasem zawodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
oeoo, bez przesady ;-) ja mojego prawiczka rozprawiczyłam miesiac po pierwszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
no ale byłam teoretycznie i praktycznie przygotowana on się trochę opierał ale po fakcie chyba był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
Tamari co zalezy od okolicznosci i poziomu libido? jeszcze mniej romantyczna a kto mowi o metodach naturalnych, wiadomo, ze one zawodza, ja mysle jednak o metodach hormonalnych. Wy sie tu bedziecie pewnie na mnie obrzac, ze to szkodliwe..Ale ja tych metod nie wymyslilem. Jakims dziwnym trafem slysze od znajomych i nieznajomych ze to sa najpopularniejsze i najskuteczniejsze metody a ty bylas dziewica jak go rozprawiczalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
;-) pod pojęciem "praktycznie przygotowana" mam na myśli profilaktykę i widzę praktyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
tamari :-) no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
tak czy siak prezerwatywom mowie nie:) to tak jakby trzymać się za ręce w gumowych rękwaiczkach, to już lepiej wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za pierwszym razem
zastosowalam globulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
gumki nie są złe, kwestia dobrania fajnych, dobre nawilżenie, nauka zakładania gumki mają też jedną zaletę, w gumce facet wytrzymuje dłużej no i te kolorowe i smakowe są super moje ulubione to miętowe Rosetexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
hm, ja nie mam doswiadczenia ale naprawde odrazu nasuwa mi sie porownanie do gumowych rekawiczek, no powiedzcie, czy trzymaliscie sie za rece w gumowych rekawiczkach? a potem jakbyscie zdjeli te rekawiczki? bylaby roznica no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
Mój facet się przyzwyczaił i nie robi mu różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
nie martwie sie:) tylko poczytalem sobie takie forum internetowe o antykoncepcji i uderzylo mnie, ze w dluzszych zwiazakch wiekszosc korzysta z antykoncepcji hormonalnej ale pierwszy raz zwykle w prezerwatywie a przeciez pierwszy raz pamieta sie na cale zycie, pierwszy raz jest tak wazny i w prezerwatywie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeoo
jeszcze mniej romantyczna a czemu caly czas korzystacie z prezerwatyw? ja tam nie zamierzam sie do czegos takiego przyzwyczajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze mniej romantyczna
Myślę że sam fakt że będziesz miał uprawiac seks tak doda Ci entuzjazmu że to czy to będzie z gumką czy bez nie będzie miało kluczowego znaczenia. Zresztą zawsze mozesz potrenowac z gumka ale bez partnerki, do tego żel nawilżajacy i będziesz wiedział jaka jest różnica. hmmmm co ja tu wypisuję ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×