Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slowik

POMYSŁ NA BIZNES

Polecane posty

Gość slowik

Jakie macie pomysły na własną działalnoś gospodarczą? Chcę byc sobie szefem. Nie widzę się w innej pracy. Mam już własny pomysł z którym się noszę ale może macie inne pomysły? Chcę aby praca sprawiała mi przyjemnośc. Mój plan to niewielka kawiarnia z klimatem, gdzie każda zbłąkana duszyczka będzie mogła przyjśc i przy miłej ( czyt.niekomercyjnej) muzyczce spędzc miło czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten Twój pomysł. Ile Cie to wyniesie?/Założenie tej działalność? o dofinansowanie sie starasz? Obliczyłaś jakie miesięczne dochody minimum bedziesz mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała być szefem dla siebie... ale troche odwagi mi chyba brak... i pomysłu który da zyski... Na początku pewnie sama bym pracowała a jak bym wyszła na prostą to bym kogoś zatrudniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik wszystko ok
pomysl dobry, ale wiesz jak ogromne sa koszty wyposazenia takiej kawiarni? bo z tego co ja sie orientowalam kiedys, to niestety kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ottomaroko
wiesz... pomysł nie jest nowatorski połowa knajpek w polsce to dokładnie to o czym piszesz... lepiej wymyslec coś czego nie spotyka się często albo czego jeszcze nie ma u nas... ja w moim mieście znam conajmniej 20 takich lokali.... nie mają dużych obrotów- na zbąkanych nie zarobisz, a z hobby nie warto robić zawodu jeśli liczysz na zyski sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje marzenie to księgarnia, ale niestety obawiam się, że koszty są wielkie (skąd wziąć pieniądze?), a i sam charakter tej branży specyficzny. Trzeba znaleźć odpowiednie środowisko, które by kupowało książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZIRLEJ ANDZIA
WITAM!!!JA NIESTETY TEGO DOŚWIADCZYŁAM I BYŁAM SOBIE SZEFOWĄ NORMALNIE 9 MIESIĘCY DAŁAM RADE PRZEGIĘCIE MIAŁAM SKLEP ODZIEŻOWY DAMSKO-MĘSKI, MÓWIE WAM W MOIM WYPADKU PORAŻKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabanne
a ile masz kasy na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek 11
Ja też chce być sobie szefem,dlatego zastanawiam się nad otwarciem sklepu z roletami wewnętrznymi.Kiedyś pracowałam w takim sklepie.Zysk był nawet duży.Mam trochę obaw, ale jak to mówią - kto nie ryzykuje ten nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnia to sanepid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralusiek
Pomysł dobry, ale pamiętaj też o "czarnych stronach". Za pewne najpierw musisz pracować samodzielnie - czyli spędzać w pracy sporo czasu jako "robotnik" - wiadomo nie od razu stać CIę na pracownika i nie od razu znajdziesz kogoś odpowiedniego. Założenie takiej działalności, dostosowanie lokalu (wymogi sanitarne itp itd) to spore koszty. Mojej znajomej, która otworzyła niewielką knajpkę z fast foodami, goframi i kawą na wynos itd zwróciło się po pół roku. Przez pierwsze sześć miesięcy dokładała troszkę do interesu i, na szczęście miała z czego, bo mąż pracuje i dokłądał. Teraz minęły dwa lata - ona ma już pracowników, sama zwykle sajmuje się zaopatrzeniem a ostatnio otworzeniem drugiego lokalu w innej części miasta - czyli jednym słowem UDAŁO się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość forum
Co myślicie o sklepie z butami, Czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek 11
do GOŚĆ FORUM,ja sklep obuwniczy bym odradzała.Pracuje w tym handlu już pare lat.Może zyski są,ale reklamacji jest więcej.Ludzie sa okropni pod tym względem,uwierz mi.Szkoda zdrowia,żeby się z nimi użerać.Przychodzą z byle czym,najlepiej chcą od razu zwrot gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×