Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwdwe32

donos-dziwna sprawa!!!

Polecane posty

Gość qwdwe32

mój maz dzisiaj, dostał zawiadownie pocztą, od inspekcji pracy.. "w związku ze skargą na Pana X prowadzącego działalnosci gospodarcza,....itd"Jestemy w szoku, ktos podajac mojego meza nazwisko i adres, złozył donos!!!Na faceta , ktorego na oczy nie widzieliscmy!!Zdarzyło wam sie cos takiego.Zastanawiam,sie tylko czemu akurat wybrał nas?, czyzby adres z ksiazki telefonicznej po prostu wybrał?czy po prostu ktos chciał nam zaszkodzic?Ze niby donosiciel z mojego meza!!Jednak jak to jest chyba bardziej, takie cos zaszkodziło Panu X, NA KTOREGO ktos pod nazwiskiem mojego meza złozył donos!! Jak to jest, nie mozna za fałszowanie podpisu kogos podac do sądu!!!??bo ten facet,przeciez musiał sie pod tym pismem podpisac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze twoj maz cos komus kiedys zrobil a tobie o tym nie powiedzial? nie pomyslalas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdwe32
filuterna!!moj mąz cos komus zrobił??nie nie zrobił.to dobry człowiek,do rany przyłóż, poczciwy facet, jeszcze wielu osobom pomagał, zawsze jest pomocny, to naparawde skarb nie człowiek.NIE WIEM FILUTERNA CZY SADZISZ PO SOBIE, ALE sa ludzie , ktorzy nikomu nie zazdroszcza i sa po prostu dobrymi ludzmi..jak moj mąz...ale ten swiat juz jest chyba taki zbrukany, ze ludzie nie wierza, ze tacy ludzie istnieja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdwe32
nawet nie wiem, za co go ktos moze nie lubib, moj maz kazdemu kto by go o to poprosił by pomogł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fpfperfe
naprawde jest dobrym człowiekiem, nie zasłuzył na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fpfperfe
naprawde, z tego co piszesz, jest dobrym człowiekiem,ale zastanawow sie moze, ktos mu zazzdrosci?zastanawiałas sie nad tym??ludzie sa zazdroscni, zazdroszcza wszystkiego..samochodow itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciesz sie lepiej
ze to nie byl donos na męża. W kaczolandzie dziwne sprawy sie zdarzały... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdwed
uuppupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donoszenie na kogos to sztycz chamstwa a podszywanie si pod kogoś jest jeszcze gorsze :( moze ktos wybrał sobie przypadkiem Twojego męża, żeby ofiara nie wiedziała kto naprawdę doniósł na nią, ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×