Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozaczkowe kozaczki DDD

KOOOZACZKI D -- ktore? prosze pomóżcie

Polecane posty

Gość kozaczkowe kozaczki DDD
kukukuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale te buty sa tandetne
poza tym te z pierwszego linku to nie nubuk tylko material imitujacy nubuk, ale jak juz musisz wybierac, to wybierz te pierwsze, bo pozostale 2 linki to istna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo nieeeeeeeeee
O psia mać! Fatalne! Te białe to tatalna porażka A te czuby na fotce z przodu-zaaaaałamka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczkowe kozaczki DDD
wiem ze za piekne nie sa ale inne rozmiary 33 kosztuja z 300 zl a taka suma juz nie dysponuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
no cóż, takie życie z brakiem stopy ;) ja bym brała drugie, sama mam problemy z butami, tez mam 33 rozm. kupic buty w Polsce na taka stopę, to istna porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczkowe kozaczki DDD
szurum burum a Ty gdzie kupujesz butki? za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozaczkowe kozaczki DDD
nie no racja... biale odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
no w polsce kupuje:) klapki, japonki itd w daichmannie albo ccc, bo tam maja dzieciece niektóre fasony, ze mozna bez obciachu zalozyc:D kozaki kupuje 35, ze 2 wkładki, gruba skarpeta i jazda na miasto :D, "adidasy" i inne sportowe to 34, kupisz bez problemu a czółenka, szpilki no to tutaj juz odchodzi kombinacja wyższego rzędu, ryłko (choć to bylo kiedys, teraz jego 33 mi spada z nogi przy pierwszym kroku:D) sklepy z malymi rozmiarami, w najwiekszej desperacji rozm 35 i patent z wkladkami + jakas żelowa, cobym sie nie zabiła :D trzeba sobie jakos radzić, no co zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
że nie wspomne o tym, że u mnie buty na tzw jeden sezon, odpadaja w przedbiegach, dlatego sama klasyka musi byc i neutrale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen_of_south
to spojrzyj jeszcze tutaj, masz podobny fason, co prawda trochę a droższe ale skórzane i firmy ze świetną renomą (na dodatek mocno przecenione!), osobiście nie chciałabym wciągać na nogę czegoś tak gumowatego jak tamte, dziwnie mi się kojarzy :) http://www.schaffa.pl/produkt31.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×