Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ann_

Szyjące kobietki -- łączmy się

Polecane posty

Witam :) Mam nadzieje ze znajde tu kilka osob ktore zajmują się szyciem. Amatorsko i zawodowo :) Ja jestem niestety amatorką, nie umiem jeszcze zbyt duzo. Moja mama kiedyś bardzo duzo szyła, mialysmy mnostwo czasopism Burda, niestety zostaly gdzieś wyniesione i teraz nawet nie mam z czego czerpać pomysłów :) Przejdę moze do rzeczy- chcialabym uszyć bluzkę, jakąś łatwą :) Mam piękny materiał - czerwona \"satyna\" w biale drobne kropeczki. Chcialabym uszyć coś mniej więcej takiego wzoru : http://allegro.pl/item294970485_veto_brazowy_nowy_romantyczny_topik_48.html Czy ktoś moze mi podpowiedzieć czy to będzie trudne? A moze ktoraś z was ma jakis numer Burdy w ktorej jest podobny wykroj i moglby mi go zeskanować? Z gory serdecznie dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nież znam się tylko trochę
ale wydaje mi się, że to nie jest trudne, tylko z satyny się ciężko szyje. Ślizga się i ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też znam się tylko trochę
tak miało być w nicku i coś mi się popitoliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
material ten to NIE satyna ... powinno być przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pff sama widzisz ile tu
chetnych do pomocy osob. Ba! nawet nie, te baby poprostu nic nie umieja a nawet jak umieją to siedzą tymi dupskami przed kompem i nie chcą pomagać a co najgorsze wyzywają innych :O Zapraszam na forum wizaz, tam jest dział druty igla i szydelko, napewno znajdziesz cos dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pff sama widzisz ile tu
ja jak sobie trochę na wizażu posiedziałam to się sporo nauczyłam. Teraz jak wezmę w rękę druta to tak sobie nim wymięszam, że hoho. A i szydełkiem miło w nosie pokręcić. Zachęcam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pff sama widzisz ile tu
tylko jeszcze nie wiem jak igłę zastosować, ale to z czasem samo przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pff sama widzisz ile tu
No tak moje kochane kobietki. Podszywajcie się jezeli macie na to ochotę. Ja mam klasę i styl i nie będe się z wami "mocować" ... chcialabym tylko dodać iż większość waszych uzytkowniczek na kafe przenosi sie do nas ... jest kilka topikow apropo takich jak ty :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że z góra będzie najtrudniej -wyciąć odpowiednie \'trójkąty\' na biust uwzględniając zaszewki.. jak szyłam sukienkę o takim fasonie to miałam z tym problem -jeśli nie jesteś pewna, to wytnij najpierw na jakimś innym materiale, sfastryguj i jak wszystko dopasujesz, to dopiero wycinaj z tego właściwego -tak myślę, że ja bym tak to zrobiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pff sama widzisz ile tu
łoj łoj łoj normalnie się zdenerwowałam na te wasze użytkowniczki tak mocno, że aż sobie igłę wbiłam w biodro. I to dzięki waszym użytkowniczkom już wiem do czego ona służy:) Hop hop kochane pozdrawiam papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mama tez mi powiedziala ze ta cześć na biust moze być za trudna dla mnie. Postaram poszukać się ajkiegoś innego fasonu ... chociaż ten podoba mi się najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie szyje ale chce sie
nauczyc ;) Teraz sesja, ale po bedzie luz i wtedy zamierzam sie wybrac na jakis kurs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szyje i sie moge laczyc :), tylko nie wiem na ile ten temat jest aktualny, ogolnie bluzka jest bardzo prosta do uszycia, wydaje mi sie,ze material,to moze by c jakas mieszanka - (satyna+lycra+costam),a koronka zapewne elastyczna, p.s.satyna sie nie slizga - wszystko zalezy od maszyny,igly oraz nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcę sobie uszyć
majtki z pomponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×