Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_in_red21

biustonosz do biegania

Polecane posty

mam spory biust - 75E i zastanawiam sie aki bylby najlepszy stanik do biegania. gdzie go kupic. cena to mniesza sprawa, jestem w stanie zaplacic do 150 zlotych byle by mi sie piersi nie zniszczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
tylko z triumfu-polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, 75E to jest nie za duży biuścik na dość solidnej kobiecie (pod biustem bardzo ciasno i na wYdechu min. 80 cm, w biuście luźno 95-97) ;) więc lepiej to zweryfikuj, np. tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3598567&start=450 albo na www.biusciaste.prv.pl A dobre biustonosze sportowe to np. Shock Absorber z Berlei, dostępne w 4 stopniach podtrzymania dostępne w angielskich sklepach (patrz sygnaturka, cena ok. 25 funtów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, Unno w wyższych stopniach podtrzymania są niezłe. Tylko właśnie rozmiar... 90% tej oferty na Allegro jest na dziewczyny łagodnie mówiąc przy kości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jakim cudem sie miescisz w 75E i gdzie upychasz 10 cm piersi? Przy 106 cm pod biustem powinnas, zakladajac prawidlowy (czyli bardzo ciasno i na wydechu) pomiar pod biustem, nosic polskie 75J (J jak Jolanta) a brytyjskie 75G. I racja, to jest sredni biust :) Wziawszy pod uwage fakt, ze staniki sportowe sa scisle i nie trzeba, jak w zwyklych, wiele zanizac obwodu, 75 mozna uznac za sportowy obwod dla dosc szczuplej dziewczyny . Ale tam wiekszosc oferty to 85, 90, 95...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak widać mieszcze się ;) może zależy od firmy produkującej staniki najczęściej nosze angielskie lub francuskie;) i nic mi nie wsytaje ani niczegi nie upycham ;) a i mały błąd nie \"Przy 106 cm pod biustem\" tylko w biuście ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie że to nie jest rozmiar średni. To jest rozmiar dla całkiem solidnej kobietki z nie za dużymi piersiami (pod biustem jakieś 85, w biuście 100-102 - 15-17 cm różnicy między obwodami) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65E/F brytyjskie (77 pod biustem, 92 w biuście) noszę. A jak \"w aukcji napisane\" to świnto prawda, nie? Nieważne, że niezgodne z jakąkolwiek logiką: jak można nosić stanik o obwodzie szerszym od naszego obwodu pod biustem, przecież on niczego nie podtrzyma (bo to właśnie odpowiednio ciasny obwód odpowiada za podtrzymanie piersi, a jako, że biustonosze są robione z rozciągliwych matriałów to musi być WĘŻSZY od pomiaru pod biustem (zajrzyj w linki z mojej sygnaturki, zwłaszcza w biusty tygodnia na Stanikomanii) dlatego napisałam co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka500
ja znalazłam w sieci sportowy biustonosz i to adidasa! kosztuje niecałe 30 zł, wiec jeśli chciałąs przeznaczyc na stanik ponad 100 zł, to możesz sobie kupić TRZY :D tu możesz zobaczyć jak wyglada marionex.pl/product-pol-3664-Biustonosz-ADIDAS-SIMIA-sportowy-stanik-wired-bra.html . Do wyboru masz kolor biały albo czarny czyli klasycznie i pasujące do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spory wybór biustonoszy sportowych znajdziesz na fajnej porównywarce cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, znajdziesz tam asortyment znanych sklepów sportowych i można kupić dużo taniej niż w normalnych sklepach, także na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportfreak
Myślę że dobry biustonosz usztywniany to podstawa zwłaszcza przy buście większym, ja takowy kupowałam tutaj http://ekskluzywna.pl mają spory wybór nie tylko sportowych biustonoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×