Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maluczka

Doradźcie....10kg do schudnięcia!!!

Polecane posty

Witam! No wiem, że nie raz się przymierzałam do odchudzania... ale...no właśnie...utyłam to fakt..mam 80kg i 160cm, schudłam 1kg od wczoraj...bo zjadłam dzis tylko 2jabłka i trochę marchewki... i duzo cwiczylam ---1h taniec i 1h zwykłych ćwiczeń, ale mam jeszcze 12 dni na powrócenie do niedawnej sylwetki... jakieś było 70kg... czułam się wspaniale...:) chcę przez te 12 dni zrobić wszystko by jakoś to osiągnąc mam czas do 26stycznia... bo później...hmmm;) ważne spotkanie:D no, ale napisałam na jednym topiku że chcę jutro głodować a pojutrze zjesc troche owocow np. 3jablka, a nastepnego dnia znow glodowac... ale uslyszalam a raczej przeczytałam że roztroję sobie organizm i nie ma sensu... najlepiej jest głodować, czy zastosować rygorystyczną dietkę warzywno-owocową i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć...? jeśli moja waga spadnie chocby do 73-72 bede juz strasznie szczęśliwa! ale no wlasnie...niewiem czy przejsc na glodowke bo sobie zatrzymam chudniecie... a na warzywno-owocowej w jakies 6tyg ludzie tracili po 20kg... i nadal chudli...a na glodowce to ja niewiem...moze wy powiedzcieczy potem nadal schudne? proszę o szczere odpowiedzi...i także proszę Was ...nie straszcie mnie ogromnym jojo, bo o tym ryzyku wiem... Dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanow sie dobrze czy Ty chcesz ryzykowac zdrowie organizmu, efekt jojo, no i bardzo spowolniony metabolizm dla spotkania? nie wystarczyłoby Ci tylko kilka kilogramow ale na normalnej diecie? To pierwszy gwozdz do trumny- kompulsów a w efekcie nadwagi jeszcze wiekszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł : bede jadla codziennie po 3jablka .... niebedzie to glodowka a moze schudne i bede cwiczyc po 3godziny dziennie... jak myslicie? proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Djk ....wiem...zgadzam się z Tobą, ale... przecież na warzywno-owocowej ludzie pochudli naprawdę dużo, to czy nie mogęna nią przejść? chyba ta głodówka nie bedzie potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz laaattt
???? doradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że nei warto się katować i niszczyć organizmu przez jedno spotkanie...Jeśli już postanowiłaś schudnąć i postawiłaś sobie cel to osiągnij go z głową... przez miesiąc powinno się chudnąć góra 4/5 kg jeśli waga poleci szybciej jojo murowane... Dieta 1000kc i powoli do celu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra...zastosuje normalna warzywno owocowa niebede strasznie ograniczac jedzenia...jak schudne do 75kg to bedziesuper....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin13
w sumie warzywno owocowa nie jest rygorystyczna jeśli lubisz owoce natury:) ja bym Ci tą poradziła, chociaż to taż zależy od Twojej siły woli.powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin13... nie odchodz...powiedz mi jak sądzisz ile mogę na niej schudnąć przez te 12kg .. do 73kg? duzo cwiczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin13
JOGA to najlepsze ćwiczenia, nie zrobia Ci mięsni Pudziana, tylko wyrzeźbią ładne ciałko.do tego codziennie wieczorem 50brzuszków, rano ze20 i bedzie okey, 3razy w tyg.poskacz sobie ze 20minprzy muzyce, ja tak robię.do tego dietka owocowo warzywna, nie jesteś sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin13
i nie załamuj się, dobre podejście to połowa sukcesu, śmiej się, dużo pij i tańcz po pokoju:) śmiesznie to brzmi i nieraz (ja tak mam)sąsiedzi dziwnie się patrzą:) ale to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak zrobie...:) dziekuje katrin:* niechce glodowac...a warzywno owocowa bede jadla tak do 300kalorii... zjem na obiad jablko gotowane a na kolacje gdzies o 17marchewke a na sniadanie jablko spore i bedzie starczac....a mam nadziejeze 6tyg wytrzymam...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do dzieła ...dzieki za wszystkie odpowiedzi...:) bede pamietac:);) przez 2tyg taka niskokaloryczna zastosuje warzywno owocowa a pozniej troszki zwieksze kalorii, zeby 6tyg wytrwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin13
ja sie dobrze czuje jak mi odbija i tańczę , biegam(jak taka nie za bardzo normalna) ale później mam takiego powera, ze ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin13
starta marchewka jest pycha, a jablka pieczone...mmmmniam:) albo sałateczka jabłko i marchewka -ZAPEłNIA żAłąDEK NA MAXA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Katrin za wszystko:* ja jutro sie wytancze....:D uwielbiam to robic w samotnosci....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole jablka gotowane;) musze leciec spac...:) pracowiete 12dni przede mną, ale nie tylko oczywiscie:D papapa dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin13
miłych snów, też mykam, trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin13
jakie 300kcal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×