Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmarta25

Chciałabym dorobić-czy warto pakować się w ankiety i reklamy? Jesli tak to jakie

Polecane posty

Gość mmarta25

Bardzo zależy mi na dorobieniu do wypłaty męża, zawsz to jakis grosz tylko czy jest sens, gdzie się zapisac tyle tego jest a pewnie połowa to naciągacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka44
ja uważam, że warte polecenia są Złote Myśli. W większości artykułów poświęconych Programom Partnerskim, ten zajmuje zaszczyte miejsca. Tu masz szczegóły http://pp.zlotemysli.pl/mcl.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś rozmawiałam z jednym ankieterem,w stolicy ma 20 zł od jednej ankiety wypełnienie trwa 10 min jesli ma smykałke dziennie moze nieźle zarobic pisze o anietach na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta25
JA raczej mam na myśli ankiety internetowe, zaniedługo przyjdzie na świat bobasek, ja pracowałam bez umowy więc teraz pracuje tylko mąż, chciałabym poprostu cos dorobić pieniędzy nigdy za dużo (prędzej za mało..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkl
Witam Ja zajmuję się wypełnianiem ankiet przez internet. Mam małe dziecko i też siedzę w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta25
Kkkl - czy możesz mi coś polecić, napisac coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście do zwykłego tematu
musiała się wkręcić Majka ze swoimi e-bokami, które de facto można ściągnąć za friko heh, a które nam nic nie pomogą, bo życie to nie film, czy książka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×