Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość symetria hash

skoro ludzie pracy nie maja to dlaczego nie chca pracowac jako akwizytorzy?

Polecane posty

Gość symetria hash

praca niezla, ale kazdy chce od razu 2000 do reki, do tego auto i komorka sluzbowa :-o jestescie zalosni - ZADNA PRACA NIE HANBI wiec dlaczego tak wiele z was nie chce akwizycji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie kazdy nadaje sie
do akwizycji? nie kazdy jest przebojowy, nie kazdy ma odpowiedni charakter, nie kazdego będą chcieli. akwizycja musi przynosic zyski. nie wyobrazam sobie by ktos taki jak ja stanął w drzwiach u kogos, ani be ani me. i po co komu taki akwizytor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat do tej pracy
trzeba miec predyspozycje... Nie kazdy umie znalezc i przekonac naiwniakow, by kupili jakiegos bubla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat do tej pracy
nie umialabym byc ani akwizytorem ani lapciuchem ;) Inne prace owszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvammiana
chocby dlatego ze nie mam prawa jazdy i nie stac mnie na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwizytorrr
Każdy ma uzdolnienia do czego innego. Jeden jest dobrym muzykiem inny szewcem a jeszcze inny złodziejem... No dobra z tym złodziejem to przesada! Ale ja nie wyobrażam sobie przcy jako biurokrata, np. gdzieś w ZUS, banku czy innym urzędzie! Poza tym biurokratów też często mamy bardzo kiepskich i się tym zbytnio nie przejmują, tylko to robią bo im tak wygodnie. Wracając do akwizycji to praca bardzo wymierna, kawka i malowanie paznokci nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko co bedzie jak sie
bo akwizycja jest naciganiem ludzi i tyle. zarowno potencjalnego klienta jak i pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwizytorrr
Akwizytor -rzedstawiciel handlowy to głównie zaopatrywanie firm i sklepów. Często na zasadzie stałej wspólpracy, gdzie obie strony są zadowolone. Naciągacze na ulicach nie mają wiele wspólnego z prawdziwym handlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×