Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

znacie jakies fajne zyczenia urodzinowe dla faceta, kolega ma urodziny i chcemy cos fajnego wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dizzy to tamto konto juz nieaktualne?? Figaa nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Figula no wbijam ciekawe kiedy jak czasu ni mom :D :D kupiliśmy farby !! :D do łazienki co prawda ciut inną bo ta co chcieliśmy jest w pizdu droższa i na zamówienie :O no ale trudno :D Mysia tenks że za mnie odpowiadasz bo ja potem wracam i jak są 2 strony natrzaskane to połowy zapominam :D :D Aguu no własnie Mysia Ci już napisała co i jak ;) a fretkę będziemy mieć chyba :O :O tzn Myfa zamówił ale chyba jeszcze klamka nie zapadła :D kot i pies nie wchodzi w grę bo nas przeca całymi dniami nie ma 😭 jeśli idzie o nowe forume to ja sie narazie nie wypowiadam bo nie mam czasu żeby na maila skiknąć i się aktywować czy cos tam bo zaraz mykamy :P Dizzy gratulacje !! 😘 Marta - fajny sweterek ;) mi dzisiaj przyszły 2 tuniki - ta bialo czarna (zajebiście lezy !! :D ) i druga co se ostatnio kupiłam : http://www.allegro.pl/item297749797_nowa_tunika_r_uniwersalny_s_m_lslodziutka.html też fajna ;) nooooooooo a żeby było śmieszniej musze kolesiowi kolejną pracę napisać :P :P kurna czasu nie mam w ogóle a jeszcze sie głupia zgodziłam - koleżanka z ZUS-u mi zlecenie nadała :classic_cool: no ale koleś dobrze płaci bo potrzebuje szybko wiec się poświęce i będę łykendy zarywać ale kasa teraz potrzebna jak nic :D ok mykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dzieki za foteczki doszly :) Hmm jesli chodzi o prywatne forum, to mi jest to bez roznicy, chociaz faktycznie fajnie by bylo zebysmy zostaly w tym skladzie i tylko tym. Tzn nie to ze krytykuje nowe osoby, absoltnie ale czesto jest tak ze kupe nowych rzuca sie na now forum a potem i tak nie pisze ( chociaz Magda tzn Choroba jest znami i ciesze sie bardzo ze jako jedyna z nowych osob zostala :) i fakt te pomarancze tez wkurzaja a zwlaszcza te ich puste wypowiedzi, wiec jakby co to tez jestem ZA, ale jak nie wypali to nie bede plakala :):) Ja upieklam miche poaczkow nie wiem kto to bedzie jadl, bylam kubusia zaprowadzic na zabawe choinkowa bo dzis ma, a za 30 min ide go odebrac bo mnie tak ladnie prosil zebym ja przyszla ze mnie przerobil gowniarz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie odzywalam sie, bo w robocie masakra! Dzis pozegnanie, dostalam bukiet roz, lzy, kase... Poznalam syna szefa i jestesmy soba zainteresowani...:classic_cool: W nowej pracy makabra, wszystko juz ogarnelam od jutra zaczynam od ciezkiej roboty szok... Justa ja nie mialam doswiadczenia zbytnio a mi sie udalo i jak Prezes mnie poznal, zobaczyl jak pracuje itp. to mnie namawial zebym do Niego przyszla ;) Mysle, ze kazdy ma szanse tylko trzeba sie dobrze rozgladac! Myszka dziekuje z amile slowa, ciesze sie bardzo z tego ze tu trafilam i Was poznalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie ma za co ;) Aguu dostalam, nie bylo mnie bylam po Kubusia w szkole. Zaraz sprubuje sie tam zalogowac aczykolwiek nie wiem czy bede potrafila :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! wiem wiem, że sie nie pokazuje ale ostatnio znowu zakówam bo w sobote egzamin z ekonometrii:O takze musicie wybaczyć:) a wogóle dzisiaj skończyłam staż, ale bez łez hehe....bo chyba to jeszcze do mnei nei dotarło..ale za to dostałam prezencik od jednej koleżanki---bransoletke:)miło mi sie zrobiło normalnei a dziewczyna znam 4 miechy..hehe..tyle co staż trwał;P no to tyle u mnie... a co jakaś zmiana forum znowu sie szykuje?o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziwnie tam.. na tym forum tzn nie ze nie fajnie, bo fajnie i jakos tak przytulnie ze zdjeciami obrakami kolorowo ale jakos to tam jest wszystko rozbeblane wiecie w sensie takim ze tu piszemy w cigu a tam temat na to temat na tamto (i nie powiem temaciki fajne bardzo) tylko same wiecie dziwnie mi było si eprzenieść tu a tam to juz zupelnie inaczej ale fakt komfort pisania bez obcych oczuff:P jestemy na tyle zgrane ze mozemy sobie pozwolic na prywatne forum. ale ja tu tez bym chciala zagladac choc by na antykoncepcje zawsze to troche swiezosci nowych osob, ale chcialabym nie byc sama na nim... bo jednak przyzyczajenie robi swoje Agu Asica a co to za forumy, tez sie przenioslyscie z kafe? czy to jakies takie Wasze prywatne w ktorym sa znani wam ludzie z reala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figurka rozumiem Cię dobrze - ja miałam taki problem z dostosowaniem się do stylu Kafeterii - nie było edytowania, cytowania no i avatarów ;) Ale to kwestia przyzwyczajenia - mówie Ci :) Napewno bedzie Nam tam fajnie :D A o jakie fora inne pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdomorska
tamto forum i tak umrze,bo odkad teoria poszla do pracy malo aktywne jestescie,widac to ona napedzala forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza wypierdalaj bo mnie szlak trafia jak piszecie pod niezaczernionym nickiem 😠 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nom mi tez jest tam smieszne, ale tylko dlatego ze jest maly rozpizdziaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva załatwione :) Pomaranczo - to nie twoje zmartwienie wiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu pytam o takie co Ty na nim jesteś, pisalaś ze jestes na takim juz jakis czas:) a ja pije kaweee i noc przede mna prawie nauczylam sie psychologi a dydaktyka mi za chiny nie wchodzila wiec dzis ja musze rozgryżć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdomorska
myszka sama wypierdalaj,forum publiczne i kazdy moze czytac i pisac. Jak ci nie pasi to wypierdalaj na prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zabierajmy sie stad.. Widzicie co sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×