Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeChatNoir

Pomocy! kosmetyki

Polecane posty

Mam problem. Mam 18 lat i w najblizsza sobote studniówke. Musze sobie kupic jakies dobre kosmetyki do makijazu, moze mogłybyscie mi polecic jakies: - potrzebuje dobry podkład, ktory kryłby dobrze blizny i byłby w bardzo jasnym kolorze(mam bardzo jasną cere) - tusz ktory nie skleja rzes, dobrze pogrubia, mam krotkie rzesy, moze tez podkrecac - mogłbyscie mi powiedziec jaki kolor pomadki nie podkresla pryszczy i czerwonych blizn? bo nie znam sie na tym.... Dodam ze mam jasno brazowe włosy i niebieskie oczy. acha no i jeszcze cien który dobrze nadaje sie do makijazu smokey eye. Czekam na propozycje, z gory dziekuje;) A no i na całosc kosmetyków mam jakies 50-60zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppupuppuppp
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej troche malo masz kasy na wydane a wiec juz ci radze 1.podklad -Estee lauder double wear-kryje najlepiej ze wszystkich jakie mialam ale kosztuje 135 zl,z tanszych na allegro mozna kupic tez dobry Max Factor lasting Perfomance cena ok 33 zl(juz z przesylka) szkoda ze nie masz bazy pod podklad bo to przedluza trwalosc podkladu 2.tusz do rzes moj numer 1:Maybelline volume express(granatowy) -teraz jest w promocji w drogerii \"Naturia\" za 15,99zl:) 3.Do \"smoky eyes \" czyli makijazu przydymnionego proponuje czarny cien Bell ,i fajne sa tez cienie Eveline Efekt 3D -dosyc trwale jeden kosztuje ok 7zl ,a z bell czarny kosztuje ok 13zl ,zeby cienie sie lepiej trzymaly polecam pod nie nalozyc korektor:)chyba ze posiadasz baze pod cienie byloby idealnie:) 8.Nie wiem czy uzywasz rózu ale polecam kuleczki brazujace firmy Snsique mozna je nabyc w drogerii naturia za ok 11zl -daja sliczny naturalny efekt opalenizny:)gdy uzyje sie je na kosci policzkowe za pomoca pedzlu do pudru,fajny jest tez roz loreal blush delice do ciebie pasowalby odcien 01 mashmallow taki cukierkowy jasny roz koszt ok 45zl:) 9.Jesli chodzi o oko zeby bardziej podkreslic eyeliner -tani a dobry firmy eveline (chodzi mi o kreske na oku) 10.Najlepszy w kategori korektorow jest -Dermacol cena ok 15;) tubka starcza na 3--6 lat megawydajny -zakrywa doslownie wszystko tylko trzeba umiejetnie dobrac kolorek:) 12.Pomadka pasowalaby w kolorze-bezu,brazu-zlota-rozu wszystkie te kolory pasuja do ciebie polecam szminke w musie z Avonu ,z Inglota Q10 maja sliczne odcienie ja mam nr45 braz wpadajacy w czerwien dosc mocny ale mysle ze tobie by tez pasowal -jest ekstrewagancki wsam raz na studniowke 13.Bardzo fajny jest tez puder rozswietlajacy firmy vipera (dokladna nazwaodbijajacy swiatlo_ na podklad mozesz go nalozyc zawiera malutkie drobinki brokatu wsam raz na takie wyjscie a propo podkladow dobrze kryjacow polecam jeszcze jeden Revlon colorstay with softlex:) slicznie wyglada mam nadzije ze chociaz troszki pomoglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej troche malo masz kasy na wydane a wiec juz ci radze 1.podklad -Estee lauder double wear-kryje najlepiej ze wszystkich jakie mialam ale kosztuje 135 zl,z tanszych na allegro mozna kupic tez dobry Max Factor lasting Perfomance cena ok 33 zl(juz z przesylka) szkoda ze nie masz bazy pod podklad bo to przedluza trwalosc podkladu 2.tusz do rzes moj numer 1:Maybelline volume express(granatowy) -teraz jest w promocji w drogerii "Naturia" za 15,99zl:) 3.Do "smoky eyes " czyli makijazu przydymnionego proponuje czarny cien Bell ,i fajne sa tez cienie Eveline Efekt 3D -dosyc trwale jeden kosztuje ok 7zl ,a z bell czarny kosztuje ok 13zl ,zeby cienie sie lepiej trzymaly polecam pod nie nalozyc korektor:)chyba ze posiadasz baze pod cienie byloby idealnie:) 8.Nie wiem czy uzywasz rózu ale polecam kuleczki brazujace firmy Snsique mozna je nabyc w drogerii naturia za ok 11zl -daja sliczny naturalny efekt opalenizny:)gdy uzyje sie je na kosci policzkowe za pomoca pedzlu do pudru,fajny jest tez roz loreal blush delice do ciebie pasowalby odcien 01 mashmallow taki cukierkowy jasny roz koszt ok 45zl:) 9.Jesli chodzi o oko zeby bardziej podkreslic eyeliner -tani a dobry firmy eveline (chodzi mi o kreske na oku) 10.Najlepszy w kategori korektorow jest -Dermacol cena ok 15;) tubka starcza na 3--6 lat megawydajny -zakrywa doslownie wszystko tylko trzeba umiejetnie dobrac kolorek:) 12.Pomadka pasowalaby w kolorze-bezu,brazu-zlota-rozu wszystkie te kolory pasuja do ciebie polecam szminke w musie z Avonu ,z Inglota Q10 maja sliczne odcienie ja mam nr45 braz wpadajacy w czerwien dosc mocny ale mysle ze tobie by tez pasowal -jest ekstrewagancki wsam raz na studniowke 13.Bardzo fajny jest tez puder rozswietlajacy firmy vipera (dokladna nazwaodbijajacy swiatlo_ na podklad mozesz go nalozyc zawiera malutkie drobinki brokatu wsam raz na takie wyjscie a propo podkladow dobrze kryjacow polecam jeszcze jeden Revlon colorstay with softlex:) slicznie wyglada mam nadzije ze chociaz troszki pomoglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziekuje bardzo:) na pewno sie przyda:) po zakupy niestety pojde dopiero w pt bo chora jestem, ale poszukam tych:) Jeszcze raz bardzo dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zycze szybkiego powrotu do zdrowia i udanej imprezy :)pozdrawiam:*,gdybym mieszkala blizej ciebie napewno bym cie umalowala jakbys oczywiscie chciala:) uwielbiam kosmetyki mam ich odgroma jak bedziesz miala jakies pytanie to wal:) odpisze:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety z kosmetyków które mi poleciłas znalazłam tylko tusz;( reszte musiała dobrac mi ekspedientka, no ale nie jest zle, jak dzis zrobiłam próbe generalną to dobrze sie wszystko komponuje:) dzieki za pomoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×