Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudaaaaa

Rude włosy co pasuje?

Polecane posty

Gość rudaaaaa

Chciałabym się dowiedzieć, jakie kolory w ubiorze i makijażu pasują do średniorudych włosów? :). Proszę o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaaaa
Mam też dość jasną cerę, w lecie z piegami i nie wiem jaki kolor np. szminki może mi pasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtatatatata
jesli chodzi o ubranie, to moze cos zielonego? albo fiolet? ale takie "mocne" kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaaaa
Lubię zielony i fiolet, a ostatnio podoba mi się blady róż i szary. Nie bedą się 'gryzły' z włosami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam ze roz
nie pasuje do rudych wlosow od wielu osob (sama farbuje sie na rudo od lat, dla tego koloru posiwecilam moja naturalna czekoladkę). ja osobiscie rozowego nie noszę, ale przyznam, ze podoba mi sie to zestawienie ;) jednak kroluje bezwzglednie zielen, moj ukochany kolor :D jedyne co mi sie nie pdooba to : marchewkowe wlosy+jasnba cera (tez taka mam)+czern od stop do głowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA TAK LUBIĘ
;) rude włosy + jasna cera + czarne ciuchy, mój ulubiony zestaw A poza tym ecru, jasny niebieski, morski, zielony i ciemno zielony, fiolet, śliwkowy, brązowy chyba pasują do rudych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzq16
Ja mam naturalnie ciemno-kasztanowe włosy. W wakacje zamierzam zmienić kolor na rudy. Jednak nie jestem pewna czy ten kolor będzie do mnie pasował. Mam niebiesko-zielone oczy. Latem delikatne piegi. Twarz pociągła. Włosy będą z prostą grzywką i pocieniowaną resztą. Macie jakies zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×