Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joncia

Zdradzona...

Polecane posty

Gość Joncia

Jakiś czas temu zostałam zdradzona przez mojego męża.Dalej jesteśmy razem,próbujemy posklejac to co się rozsypało między nami i życie na nowo ułozyc.Ale nie o to mi chodzi,rzecz w tym że choc bardzo go kocham,a on mnie,to nie umiem sobie poradzic z kwestią wybaczenia mu tego, a przez cały czas myślę o sposobie(udanym)zemszczenia się nad nim, jak i na jego byłej kochance.Mój małżonek co dzień ponosi konsekwencje swojego czynu.Wiem że żałuje tego i w każdy możliwy sposób stara się to naprawic i wynagrodzic mi to,ale to mi nie wystarcza.Myślę że zemsta nad nią,dałaby mi jakąś satysfakcję i w miarę uleczyła moją zranioną dumę.Tylko nie wiem jak się do tego zabrac, co zrobic, a czy potem poczuję się lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataraska
badz ponadto..nie warto sie mscic choc zemsta słodka jest! właśnie wtedy nie zachowasz twarzy gdy cos zrobisz. Byłam w podobnej sytuacji..Dzis kobieta z która odszedł szczyci sie na naszej-klasie jakego ma cudnego męża i az by sie chciało ale nie warto!!! poczekaj az emocje zejda.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×