Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patuska

Fryzura na studniówkę!

Polecane posty

Witam was! Ostatnio szukam fryzurę na studniówkę, która już za tydzień i niestety nie potrafię znaleźć nic ciekawego i co by mi pasowało. Może macie taki sam problem. Dawajcie tutaj linki do fryzur, które się wam najbardziej podobają może ja skorzystam z tego albo ktoś inny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zołza tak
a do tego suknia na kole , z falbankami , taka która nie miesci sie w drzwiach. :D I koniecznie haftowany gorset przy ktorym nie da sie oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym jak ktos nie chce wyszukanej fryzury to co za problem samemyu cos wymyslic:P np. 1. wyprostowane wlosy z przedzialkiem na bok i na to kilka pasemek lokow , 2. wyprostowane albo ktrecone jak kto woli, przedzialek na bok wlosy przy przedzialku przygladzone a z tylu natapirowac i taka bombke jakby zrobic. 3. same nakrecone i pare pasemek z brokatem duzo by mozna bylo wymyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zołza
niby o gustach sie nie dyskutuje ale wszystkie twoje propozycje są tak kiczowate że głowa boli. Brokat! Litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podaj cos? hmm kiczowate no spoko ... widze ze przez rok chyba sie duzo na studniowkach zmienilo ze nie uzywa sie brokatu.Nie nosi kreconych albo prostyvch wloso....no to najlepiej wstac z rana rozczochrana nic z nimi nie zrobic i juz ... ja chcialam pomoc autorce ale ona sie nic nie odzywa wiec nie wiem o co jeje chodzi to pisze co mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zołza
jasne, sa dziewczyny ktore sobie naładują brokatu na łeb i są zadowolone z siebie, ale są to wlasnie takie panny ktore sie nie mieszcza w drzwiach w swoich sukniach. W mnie potocznie nazywane ksiezniczkami. :D Co do prostych albo kreconych - jasne ze moga byc i takie i takie, ale proste z kreconymi pasemkami?!?! Litoooosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zołza
Ale nie bulwersuj sie tylko czytaj ze zrozumieniem. Pisze przeciez ze owszem, widzialam takie, i ze to w nich zlego ze stanowią idealne komplety z przesadzonymi, kiczowatymi sukienkami. Bleeeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolus
tzn ta, gdzie jest taka kobitka, z blad jasnymi włosami? jaka masz sukienke? jaki kolor wlosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUUUUsiak
ja nie pomogę chociaż... jak-wyszukana to taka żęby się nie rozpieprzyła bo to nie wypad do kośćioła tylko impreza i troche skakania będzie. jak prosta-- to dobrzeby bylo gdyby pasowała do sukienki jak idziesz do fryzjera--- to nie daj się nabrać i nie rób sobie jakijś "modnej w tym sezonie" bo 50 proc. innych dziewczyn też będzie miała taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde archeolog
Odkopałaś temat który ma już 4 lata. Łał o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiuna
Ja jestem już po studniowce, poszłam do fryzjerki, która upięła mi koka z zakręconych włosów. Był b.ładny i nie rozpadł się. Polecam pójść do fryzjerki i zapytać co proponuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×