Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kati91

Kolczyk w języku

Polecane posty

Wiem że było już sporo takich topiców, ale ja mam parę innych pytań :P A więc: - ile czasu przed i po przekłuciu nie można pić alkoholu - co z papierosami, bo niestety sporo palę, - jakie po zagojeniu są odczucia związane z całowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mam 17 lat :P Nie wszyscy przeżyli pierwszy pocałunek w wieku 25 lat więc nie lecz kompleksów na forum... I niekoniecznie mam 17 lat, 91 w nicku to niekoniecznie rocznik... Może to wiek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgifu6fk
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nauka czytania tez u ciebie marnie;/ a czy wiek 25 lat to dobry poziom na calowanie...w twoim przyapdku napewno?? Jarek..a w wardze :D tez ci sie nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh napisałaś żebym dorosła do całowania więc wnioskuję że 17 lat to Twoim zdaniem za mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem.
Ja odpowiem bo miałam kiedyś: 1. Ile przed to nie wiem, ale myślę, że lepiej nie mieć % we krwi. Natomiast z własnego doświadczenia wiem, że tak z tydzien po to minimum nie można pić, ja po 5 dniach miałam okazję do picia, a nastepnego dnia nie mogłam ruszyć językiem, bo tak mi spuchł, więc nie polecam... 2. Zapaliłam pierwszego papierosa około pół godziny po, choć zalecenie było, żeby nie palić 12 godzin, ale jakoś nic mi się nie stało 3. Całowanie było takie jak przedtem... Mój chłopak nawet nie wyczuwał go. Może zależy to od tego, jak blisko brzegu języka umieszczono kolczyk. Najlepsze że jak poszłam do studia przekłuć sobie język, to gościu zapytał najpierw, do czego ma służyć kolczyk. Pytanie mnie zdziwiło, ale powiedziałam: dla ozdoby, na co on -aha, i przystąpił do dzieła. Jakby kolczyk w języku miał jakieś zastosowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja też nie wiem jakie może mieć zastosowania :D Dzięki za poważną odpowiedź, pierwsza taka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastosowania
to do loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgrtgggggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×