Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puch puch

co na opuchizne od zeba?

Polecane posty

Gość puch puch

2gi dzien mam wielka gułe od zeba,ktorego otworzyl mi stomatolog.Twierdzi,ze niebawem zejdzie,ale jak przyspieszyc to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentosept TAK
Jest Dentosept do płukania bardzo dobry - polecam. Ale na taką kulkę może być jeszcze lepszy DentoseptA, który jest zgęszczony, więc mozna go nałożyć miejscowo na chore miejsce ( :-( ) przy pomocy patyczka z watką. DentoseptA zawiera dodatkowo środek miejscowo znieczulający (oprócz tych samych składników co zwykły Dentosept) dzięki czemu przynosi większą ulgę. Substancje zagęszczające zapewniają przedłużone działanie preparatu i lepsze przyleganie do chorego miejsca. Bezpośrednio po zastosowaniu nie płukać ust! POLECAM - sama stosuję z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może po prostu powiedz jej
dobrze robi też soda oczyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden dentosept
tylko leć po antybiotyk! dalacin albo clindamycyna. Chyba, ze chcesz skończyć u chirurga na cięciu ropnia...czego ci nie życzę bo wiem czym to pachnie. Mnie też stomatolog otworzył ząb i kazał czekać...zęba już nie mam, stomatologa zmieniłam.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska60
wypróbowane Tinctura Salviae 100ml jest to nalewka spirytusowa szałwi do stosowania w jamie ustnj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE NIE
Tantum Verde to świństwo, które powoduje uczulenia. Ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore Tantum Verde od lat-nie genaralizuj!!!Zawsze mi pomaga-na gardło. Mojej mamie pomogło rewelacyjnie na zapalenie dziąseł. Nie ma reguły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE NIE
Ty nie generalizuj. To rozreklamowane, drogie świństwo Tantum Verde zawsze mnie uczula (próbowałam użyć kilka razy). A duże dziecko mojej koleżanki tak przez to zostało uczulone, że mało się nie udusiło i trafiło do szpitala. Ja ostrzegam - Wy sobie smarujcie czym tam chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×