Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

Studniówka - sztuczne rzęsy

Polecane posty

Cześć dziewczyny!! powiedzcie mi czy na studniówke fajnie beda sztuczne rzesy wygladac??dodam ze są to kępki .wypowiedzcie sie prosze czy miałyście juz takie sztuczne rzesy i czy fajnie to wyglądało??Bo ja zastanawiam sie nad tymi średnimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam:) doklejane mialam przez kosmetyczke, ale nie na calej dlugosci tylko w kacikach oczu i bardzo fajnie to wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszkamarta
ja miałam na 18 urodziny sztuczne rzęsy i wygladałam jak... transwestyta :P zalezy co komu pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz swoje strasznie przerzedzone to czemu nie i jeśli robisz je pierwszy raz to lepiej żeby ktoś ci pomógł bo to wymaga odrobiny precyzji albo ćwiczeń , ale jeśli masz naturalnie ładne to po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM DOść RZADKIE RZęSY a oczywiście chciałam miec doklejone w kącikach przez kosmetyczkę rzecz jasna:)poprostu chciałam aby ten makijaż był wyjątkowy a nie taki jak na co dzień:) oczy mam ładne dlatego chciałam je podkreślić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) dlatego sie własnie zastanawiam a powiedzcie mi czy nie ma szans zeby takie rzesy sie odkleiły??podczas zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×