Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lucy30

Liposukcja Łódź - czy Pulsmed w Łodzi to dobry wybór?

Polecane posty

Mam deaperacki zamiar poddać się jak najszybciej liposukcji brzucha. Mieszkam w Łodzi i tu mi byłoby najbliżej. Szukam szybko lekarza który zrobi to dobrze (mam oponkę na brzuchu i musze sie jej pozbyć) Czytałam że klinika Pulsmed ma w swojej ofercie liposukcję i dr Paweł Pisera ją wykonuje, czy korzystał ktoś z jego usług? A może macie kogoś sprawdzonego jeśli chodzi o odsysanie tłuszczu , nie musi być Łódź choć najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleena
Słyszałam, że dr Pisera, to dobry specjalista. Powinnaś pójść na konsultację do Pulsmedu i się umówić, wówczas sama zdecydujesz. Osobiście polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZPECONA
Ja miałam liposukcje wykonywaną u Zielińskiego. Fatalnie! W prawym udzie zostawił mi dołek (nie mały) bo odessał za dużo tkanki (robiłam bryczesy). Na dokładkę zostawił mi brzydkie blizny po rurkach (duże, wyraźne, z dołkiem) oraz nierówności na prawym udzie bo nie poinformował mnie, że po liposukcji powinnam chodzić na profesjonalne masaże. zalecił mi robienie ich w domu samemu. Dobrze, że robił tylko bryczesy (ja chciałam jeszcze wewnątrz ud ale się nie podjął - na szczęście tu się w porę opamiętał). Żeby zniwelować skutki jego partactwa podałam się kilku zabiegom odsysania tłuszczu z innych miejsc i przeszczepiania go tam gdzie on zostawił mi dziury (w Warszawie). Nie muszę chyba dodawać, że odpłatnych. Nie poszłam do sadu tylko dlatego, że wiem, ze z lekarzami ciężko wygrać a do tego otumaniona wychodząc z "kliniki" TEGO SAMEGO DNIA nie otrzymałam nawet rachunku za zabieg. Zabiegowi poddałam się już prawie 10 lat temu, więc nie wiem jak zabiegli liposukcji wyglądają dzisiaj u pana doktora - może czegoś na mnie się nauczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZPECONA
Dodam jeszcze, że teraz poszukuje profesjonalisty najchętniej w Łodzi. W Warszawie już znam (dr. Gumkowski z AG Klink - to nie pomyłka - ten sam który był oskarżony o złe zrobienie liftingu. Nie wiem jak liftingi ale lipo robi b. dobrze), ale trochę niewygodnie mi tam jechać. Wolałabym kogoś z Łodzi. Mam nadzieję, że coś przez te lata się zmieniło w naszym mieście i jest tu ktoś kto wie za co bierze wynagrodzenie. JEŚLI KTÓRAŚ Z WAS ZNA KOGOŚ DOBREGO - KONIECZNIE Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA! - TO BARDZO PROSZĘ O PODANIE NAMIARÓW I KRÓTKI OPIS. POZDRAWIAM J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobisd
to juz lepiej podjedz do wawy do dr Pawla Szymanskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Pulsmed to dobry wybór. Jestem zachwycona, te wszystki historie o dziurach i zagłębieniach to horror. Polecam z czytym sumieniem. Świetna obsługa i miły personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robią te zabiegi w Bio-Salonie w Łodzi na ul. Piotrkowskiej, wszystko ok, na miejscu jest lekarz, bardzo profesjonalnie i bezpiecznie. np Aqualyx jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie panie ja robiłam liposukcja Plusmed 2014 r wrzesień zrobiłam oponę na brzuchu jestem po dwóch porodach,jestem zachwycona myślę już o następnej ud ,polecam wszystkim zostałam na noc ,obsługa przesympatyczna polecam Anna Sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandaa
Wybieram się na konsultację dotyczącą totalnej korekty nosa. Wybrałam Pulsmed w Łodzi i doktora Piserę. CO SĄDZICIE O MOIM WYBORZE CO DO KLINIKI I LEKARZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_w
Szpital http://www.pulsmed.com.pl to prywatna placówka, w związku z tym na pewno można liczyć na większe wygody i zaangażowanie ze strony personelu. Poza tym szpital dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i operacyjnym. Tak, więc jeżeli ma się pieniądze, myślę, że warto rozważyć tam leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna S
Jeśli jesteś aż tak zdesperowana to powinnaś to zrobić, warto, a dr. Pisera to dobry specjalista... przekonałam się na własnej skórze :), więc moge z czystym sumieniem polecić :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efektywność zabiegu jest lepsza niż w innych metodach muszę i powiedzieć, ale jak macie robić liposukcję to polecam Dream-Med z Łodzi. Robią genialnie zabieg i podczas jednego zabiegu można stracić do 5L tłuszczu na 100 kg masy ciała. Więcej nie można, to dla bezpieczeństwa. Przed zabiegiem robią pakiet badań, więc wszystko jest jak najbardziej pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Łodzi najlepiej udać się na liposukcje do Marzeny Majrzechyk, żeby wszystko przeszło sprawnie ze świetnym efektem końcowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam opinie :) Gabinet Dream-Med z Łodzi jeden z najlepszych miejsc wykonujących liposukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanika
W Pulsmedzie baba w rejestracji mega niemila. Dramat!!!!!! Odstrasza pacjentów. Nigdy już tam nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co zrobić? Może miała zły dzień czy coś :( A jaka metoda jest najmniej inwazyjna i przynosi najlepsze rezultaty? Czy body-jet ktoś miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno Body-jet jest najlepsza metodą. Podzielacie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosenka
Byłam na wizycie u dr Pisery. Planuję całkowitą korektę nosa. Dam znać jak będzie po. Jednak na lipo umówiam się po nowym roku do Dream-med. Dr Pisera nie lubi robić bryczesów :) Przyznał się . Za to noski wychodzą mu idealnie. Widziałam u koleżanki efekty po lipo w Dream-Med i wyszło bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak technicznie wygląda ta liposukcja o której piszecie? Czy trzeba się jakoś szczególnie przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, na stronie jest podana cena 1900 zł za jeden obszar. Czy to prawda, czy potem okazuje się, ze doliczają za ubranko, pobyt, oraz znieczulenie? Ja kiedyś robiłam liposukcję w Bydgoszczy. Skusiła mnie cena 3500 zł, po czym lekarz zaczął proponować mi droższa metodę i wymyślał, ze trzeba uda wewnętrzne, zewnętrzne, kolana oraz biodra. Zapłaciłam kilkanaście tysięcy i dopiero teraz spłaciłam zabieg a efekty marne, bo tylko 3,5 litra mi odesłał. Zależy mi na odessaniu łydek i boje się, ze będzie powtórka z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg liposukcji a konkretnie metodą Body-Jet jak najbardziej w gabinecie na Rydzowej 22. Mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona efektem. W gabinecie spotkałam się z pełną dyskrecją i profesjonalizmem a do tego miła atmosfera dała mi totalne poczucie bezpieczeństwa. Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona

odsysalam tłuzcz z ud i brzucha w Pulsmedzie w Łodzi na POW. Genialne efekty! Po konsultacji z dr Kowalczykiem zdecydowałam sie na wykorzystanie tego tluszczu do powiekszenia piersi, nie zaluje. Efekt bardzo naturalny, nie chcialam tez zbyt duzo powiekszyc, ale sa bardzo ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jak po zabiegu ? czy to faktycznie jest taki ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×