Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu6

Elegancka sukienka bombka

Polecane posty

Witam, co sądzicie o takiej sukience? www.upek.pl/images,5796.html Jestem szczupła, wysoka chyba bedzie pasowała, ale chciałabym jeszcze byście się podzieliły swoją opinią. Jakie buty, dodatki, fryzura najlepiej by do niej pasowała? Z góry dzieki za odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W linka wkradła się spacja :) Powinno byc tak: www.upek.pl/images,5796.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :D Trzeci post pod rząd, ale nie widzę f. edycji. usuńcie spacje pomiędzy images a średnikiem a link sie otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie taka sobie:) A jeśli chodzi o dodatki to klasyczne szpilki czarne lub jeśli masz większy temperament to czerwone, mogą być peep toe i wtedy czerwone korale, ale jakieś delikatne :) jeśli założyłabym czarne buty to koniecznie jakiś dodatek rozjaśniający sukienkę a najlepiej w postaci sznura białych pereł :) torebka jakaś malutka kopertowa :) to takie moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za szczerość ;) Mam jeszcze jedna inna w razie czego. A oto tyl sukienki: www.upek.pl/images,5804.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie taka sobie:) A jeśli chodzi o dodatki to klasyczne szpilki czarne lub jeśli masz większy temperament to czerwone, mogą być peep toe i wtedy czerwone korale, ale jakieś delikatne :) jeśli założyłabym czarne buty to koniecznie jakiś dodatek rozjaśniający sukienkę a najlepiej w postaci sznura białych pereł :) torebka jakaś malutka kopertowa :) to takie moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi się podobają bombki. (mam 1 uwielbiam ją:P) co do tej mam jednak małe zastrzeżenia. 1. góra sukienki jest chyba z lejącego materiału(nie wiem jak ująć to w słowa po prostu nie sztywna) więc może sie ześlizgiwać jeśli nie ma wszytej gumki, a jeśli jest syntetyczna to śliski materiał i siup masz ją w połowie piersi .wtedy każde założenie to przyszywanie stanika do sukienki/ przyklejanie taśma. ale to trzeba sprawdzić doświadczalnie:P:P 2. nie podoba mi sie połączenie bombka upięcia i falbanki zbyt przesadzone ale to kwestia gustu:P ja mam pierwszą powiem nieskromnie że moja jest dużo ładniejsza inne złożenie kolorów i materiałów i nie mam pojęcia dlaczego na fotce obciągnięto ją na dole przez co straciła krój bombki. http://cogdziezaile.pl/obrazki/fem_kar_szar.jpg co do dodatków sukienka jest czarna więc masz mnóstwo możliwości. tu masz ciekawy artykuł co prawda o małych czarnych ale naciągnijmy nasza bombkę do tego tytułu:P http://stylistka.pl/moda/porady-stylistki/mala-czarna-z-czym-ja-nosic mi podoba sie propozycja oszustki kopertówka perły pełna elegancja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema:) ja tez sprawilam sobie czarną bombkę.. kupiłam sobie do niej czarne, lakierowane czułenka, czrna kopertówkę. Mam dłuudie kolczyki z cyrkoniami i do tego srebrne bolerko. jesli bedziesz miala czarna sukienke, pamietaj,zeby ja troche czyms \"rozjasnic\" moze cos czerwonego lub złotego? albo jakis fiolet? masz wiele opcji :) a macie dziewuszki jakis pomysł na fryzure do takiego stroju? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie wymyślanych fryzur :) ogolnie rzecz biorąc nie przepadam za kokami ( niektóre tylko mi się podobają) bardzo za to lubię proste włosy :) lub delikatnie pokręcone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie lubie;p koki maja to siebie,ze postarzaja;p ja mam na codzien proste włosy.. hmm, moze by pokrecic... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi. W południe wrzuce fotke i zobacycie jak w niej wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne te kiecki
bombki są fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgn thtfvyjhnt
no czekamy na te fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam jeszcze zrobic mały retusz, bo nie miałam czarnego stanika jak ja mierzyłam. Nie patrzcie na moje kosci na dekoldzie, juz tak mam... :-( zatuszuje to naszyjnikiem \"trójwarstwowym\" w kolorze granatowym, albo innym w razie gdy zdecyduje sie na fioletowe boletko (raczej kupię czarne). Mi sie osobiscie za bardzo nie podoba :( Najwyzej nie pojde na bal Oto one: http://www.upek.pl/images,5851.html http://www.upek.pl/img.php?id=5852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extraordinarywoman
Bombki są super, wwzystkie z linków, które tu wkleiłyście mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wygladam w tej sukience? Czy te buty pasują? Chyba troche nie... Załamuję sie powoli ehh... a bal juz niedlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygladasz nieźle :) ale ja bym założyła klasyczne szpilki :) oczywiście nie musisz się sugerować moją opinią :D:P Aha i odwróciłabym uwagę od kości na dekolcie zakładając 2 lub 3 sznury pereł :) jedne związane na wysokości dekoltu, jeśli wiesz o co mi chodzi :P perły nie muszą byc prawdziwe http://allegro.pl/item294738336_korale_szklane_perly_150cm_13_pieknych_kolorow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka na Tobie leży bardzo ładnie, ja bym tylko zamiast tych butów założyła delikatne szpileczki. Te buty są za „ciężkie” to tej kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghttr6
oczywiscie, ale jesli nie masz isn na bal, bo nie masz butów załoz te:) beda tez pasowały zwykłe baleriny. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za słowa otuchy ;) W poniedziałek poszukam jakiś ładnych bucików na niedużej szpileczce, musi być nieduża bo przerosnę faceta, zreszta już w tych mam 180 :D A przy mojej chudej sylwetce to i tak za dużo. A jak nie znajdę założę balerinki. Jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lall.a
nie obraz sie ale wygladasz koszmarnie w tej sukienkce, masz wystajace kosci ktoryhj nie przykryjesz zadnymi koralami, w tej sukience mozna wyeksponowac talie a Ty takowej nie masz i nie wiem czy to jest dobry pomysl ze ta sukienka jest przed kolanko. buty natomiast sa za ciezkie jezeli moge jakos pomoc to czolenka na wyskoiej szpilce lepiej wyeksponuja nogi bo buty zapinane naokolo kostki skroca nogi i bedziesz wygladala jak kaczuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcięcie w tali jako takie mam ;) Tylko nie widac tego na zdjeciu bo akurat w tym miejscu jest ciemno :d A wystajace kosci bedzie mi widac w kazdej sukience z dekoldem, juz takie po prostu mam ;) Do bombki dokupilam buciki , z lekko wycietym palcem na delikatnej ok 6cm spileczce, kolor czarny i bolerko. Jeszcze, tak jak poleca oszustka, perełki i tutaj bede musiala pokombiowac aby zatuszowac conieco.Zastanawiam się jeszcze nad takimi : http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=869806 Dojdzie do tego czarno srebrna bransoletka, i klipsy srebrne z swiecacymi cyrkoniami. Fryzura raczej delikatne loki lekko upiete. Chyba bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patys
Hej, zakupilam ostatnio niebieska bobmbke, ktora mieni sie tak ze jak sie spojrzy pod odpowiednim kontem to przechodzi w czern mam do niej pas ktory zawiazuje sie z tylu w kokarde i szal, babka w sklepie poradzila mi do niej czarne buty, wiec sie poslucham ale pow ze powinnam upiac wlosy w koka, mam dlugie wlosy dosc i sama sobie nie upne wlosow a okazja to ubrania wypada 3 stycznia w wesele, a wyjazd jest juz 2 a do fryzjera raczej sie tam nie umowie, myslalam nad warkoczem dobieranym, ale nie wiem, doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×