Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bverconi

tak wyglada idealne ciało u kobiety

Polecane posty

Gość bverconi
nie ma wiecej . MOze dasz swoje ? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta iga to
POLka ANgole sie nia zachwycaja , bo wyemigrowała do ANglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO jestem deską przegrałam żyć
zrób to dla tej połowy, która nie puści pawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was trochę nie rozumiem... To normalne, ze podoba Wam się jakaś baba, ale nie sądzicie, ze to dziwne, że zamiast sobie znaleźć jakąś ładną dziewczynę, a cycatych są tysiące, i to wcale nie grubych, sama mam mnóstwo takich koleżanek, to tylko siedzicie i oglądacie zdjęcia w necie waląc pod nie konia i narzekając, że ktoś inny jest brzydki?:O Co Was interesują wszystkie baby,. nie możecie sobie znaleźć takiej, która się Wam podoba?:O Ja np. lubię blondynów, konkretny typ faceta, to sobie idę i podrywam takiego i tyle. A jak mi się spodoba ktoś inny, to też go podrywam, a nie narzekam, ze wszyscy są brzydcy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo jestesmy wzrokowcami
a ciało kobiece jest piekne. Zreszta lepiej sobie poogladac dziewczyny w necie , a w realu nie chodza przeciez nago . Wiec nie ma na co patrzec . NAwet jak sa ładne to co z tego ? W internecie tez sa ladne i nagie ... HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo jestesmy wzrokowcami
wiesz ale w realu nie zawsze patrza w taki sposob. Tutaj wyobrazasz sobie ze patrza na ciebie caly czas (chociaz wiadomo ze w obiektyw) . W realu nie zwracaja czasem uwagi , kazdy idzie w spoja strone . Udowodnione zostalo ze kobieta ktora patrzy na faceta wydaje mu sie bardziej atrakcyjna i do tego naga .CZego chciec wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest zdjecie deski
deska nie badz skromna . PRZeciez wiem to ty jestes . Piekna , ale sie ukrywasz . To jest twoje zdjecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest zdjecie deski
jestem deskiem przegrywam żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo jestesmy wzrokowcami
e tam przykre . LAski w sieci sa bardziej atrakcyjne . Poza tym jak sie nie ma dziewczyny to sie ogląda gole baby . Ci co maja tez ogladaja chociaz moze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest zjecie deski
Biedny człowiecze, ja jestem prawdziwą deską, a nie udawaną zmniejszylas sobie piersi ? JAka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest zjecie deski
mam chudo w majtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przemawia przeze mnie zazdrość,ale moim zdaniem to nie jest idealne ciało u kobiety :] biust jest trochę za duży, mógłby być bardziej okrągły, jędrny... no i powinna mieć większe wcięcie w talii i szczuplejsze nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można być zupełnie szczupłym i mieć takich cycków:O Poza tym to fakt, że na temat kobiecego ciała i jego idealności powinni się wypowiadać mężczyźni. Co do tej dziewczyny- ma wcięcie w talii, i to wcale nie wysoko, w normalnym miejscu. Tylko że u osoby z mniejszym biustem cycek kończy się w połowie drogi od ramienia do łokcia, a jej sięga prawie do samego łokcia, więc przykrywa jaej żabra, resztę brzucha i to sprawia takie wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to idealne ciało
szczerze odrzuca:/ ale każdy ma inny gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra,nie przyjrzałam się za bardzo tej fotce.. :D widziałam ją wczoraj :P ale i tak nie zmienia to faktu,że ideałem bym jej nie nazwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×