Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaKuMbAsKa

za duży rozmiar spódnicy, jak zmniejszyć spódnicę?

Polecane posty

Hej! Mam mały problem... Otóż, nie dawno dostałam od koleżanki spódnicę jeansową, z racji że moja koleżanka jest większa i dużo grubsza to ta spódnica jest na mnie za szeroka niestety;( Chciałabym zapytać Was czy macie jakiś dobry sposób na \"zmniejszenie\" tej spódnicy?? Chodzi mi o to żeby zmniejszyć ją o 1, 2 rozmiary. Może jakoś żeby sie zbiegła w praniu czy jak? Albo jakoś ją zszyć. Jest to spódniczka jeansowa. Proszę o pomoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? jeansowej spódnicy łatwo nie zmniejszysz jeśli szyć nie umiesz bo jeans jest łączony grubymi i charakterystycznymi szwami dodatkowo wybarwianymi (przynajmniej na ogół) i jak ją zwęzisz to straci cały urok poza tym żeby ładnie leżała trzeba by ją porozpruwać w wielu miejscach, odjąć pasek itp jak ma kieszenie to jeszcze trudniej chyba, że ma z przodu i z tyłu środkowe przeszycia to możesz spróbować ją rozpruć po tych szwach i zmniejszyć a raczej jeans ci się nie \"zbiegnie\" po praniu bo na ogół jest dekatyzowany i aż tak sienie kurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie, wielkie dzięęki;*;* na środku ten szew czy jak to się tam mówi xD albo sobie tam zszyje [znaczy mama] albo kupie sobie nową, może wiecie w jakich sklepach sa tanie i fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanikułka
W centrum handlowym sobie zobacz, teraz sa przeceny to napewno znajdziesz w przystepnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×