Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jaaa28

ideal kobiecej sylwetki

Polecane posty

Gość to jaaa28

pytanie do facetow...jesli byscie mieli narysowac wasza idealna kobieta jakie mialaby: piersi tylek/biodra wzrost wloosy twarz ??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukze
piersi - obojetne tylek / biodra -obojetne wzrost - 150 -170 cm wlosy - szatynka , blondynka oczy - niebieskie twarz - anioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolkowa laska
ja taka jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elstudentos
wszystko musi pasować do siebie, byle nie wyższa ode mnie ; p Czasem lubię te dobrze zbudowane, czasem te drobniutkie malutkie, ważne by wszystko do siebie pasowało i było zgrabne, bo ideałów ogólnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukze
zawsze mozna spotkac dziewczyne ktora nas czyms ujmie . Nie ma wiec okreslonego kanonu urody. MOze mi sie spodobac brunetka chcoiaz zdecydowanie wole szatynki . To zalezy od osobnika raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elstudentos ma rację
ale taki hipotetyczny ideał to piersi-większy tyłek-krągły wzrost-160-170 włosy-brunetka, długie oczy-piwne twarz-śliczna wg moich kanonów piękna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi-większy rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi-większy rozmiar niż
niż A :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa m
brunetka---długie włosy niebieskie oczy wzrost---160-170 biust duzy w pasie wąska okrągła pupa dlugie nogi sexi strój(jak Doda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddyy7
piersi-nieduze A/B tylek/biodra-kobiece, sylwetka szczupla wzrost-160-165 wlosy-dlugie, proste, blondynka twarz-duze oczy, maly nosek, pelne usta, zarysowane kosci policzkowe, wygladajaca na tajemnicza, ale sympatyczna to taki ideal, ale bywa roznie. wystarczy zeby kobieta miala cos co mnie przyciagnie a cala reszta juz jest malo wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaa28
hej edyy to hyba jestem Twoim idealem :-) Mam naturalne jasno blond wlosy, duuuze usta. Piersi b 'odstajacy' kragly tylek i waska talie. 170cm. A jasna karnacja i pare piegow na nosie moze byc? I zielone oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaa28
el blad...chyba nie hyba ;-) dawno mnie w Polsce nie bylo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba ja
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaa28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukze
nie moze byc piegi odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek.
a ja lubie piegi i jasna karnacje...mmmm....lubie jak dziewczyna delikatnie wyglada i ma drobna figurke, 'petite'. I male sterczace piersi :-) nic gorszego od duzych wiszacych cyckow co bez biustonosza zle wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaa28
edyyy to ukze? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaa28
nie zgadzam sie z toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddyy7
to jaaa28->moga byc piegi;) kolor oczu obojetnie, karnacja tez obojetna, byle nie bardzo trupia. wszystko musi ze soba wspolgrac. raczej nie podobaja mi sie brunetki i ciemna karnacja, chyba ze maja slodka twarz;) no i naturalnosc przede wszystkim, nie lubie pomalowanych cieniami oczu i ciezkiej szminki. ani to pocalowac bo nie rozmaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkowal
wysoka blondyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicea24
a co z laskami 176cm i więcej;) są przekreślone...;)/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black..
zalosni jestescie,jak mozna osadzac kogos po wygladzie,a jak ktos nie ma duzych cyckow i ust to znaczy ze mu sie juz nic od zycia nie nalezy???pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elstidentos
nicea24 ---> ujdą ; p byle nie wyższa ode mnie ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jasna karnacje i to jest jeden z moich wiekszych kompleksów ;/ nie jestem trupio biała, ale dość jasna... opalac na solarium sie nie moge bo wyskakują mi pieprzyki.... :( dla mnie ładne sa dziewczyny o ciemnej karnacji.. ( nie mylic ze sztucznie opalonymi albo wysmarowanymi na pomarańczowo samoopalaczem) (wiem ze to niby pytanie skierowane do facetów :P ale musiałam dorzucic swoje 5 groszy na temat karnacji:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elstudentos
Nectarine nie martw się jasna cera jest na prawdę fajna ma swój urok, i przede wszystkim jest taka naturalna i zauważyłem, że mnie zazwyczaj kobiety właśnie z taką cerą ujmują, niż te solaro-cosie, bo te to zazwyczaj z plastikiem mi się kojarzą ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×