Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka zakompleksiona kiedys

wstyd mi jak widzę byłego chłopaka, bo jak z nim chodziłam to...

Polecane posty

Gość taka zakompleksiona kiedys

byłam bardzo gruba i w łózku strasznie sie zakrywalam i zachowywalam jak ... "kłoda", bo wstydzilam sie po prostu :O i tego jak wygladam i ogolnie, to byl moj pierwszy chlopak :O włąsnie z tego powodu mnie zostawil :O w kazdym razie, minelo kilka lat, ja schudlam prawie 20 kg, potem mialam innego chlopaka, z ktorym w lozku juz bylo normalnie i super :) ale jak widze tego pierwszego na miescie, w klubie czy gdziekolwiek, jest mi wstyd za to, jaka wtedy bylam :O poza tym wydaje mi sie, ze on opowiedzial o tym np swoim kolegom i kolezankom, i zawsze jak ich widze razem to mam wrazenie, ze sie ze mnie smieja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinno Ci być wstyd bo to on jest szują skoro opowiada na około jak mu było w łóżku z Tobą a jak innymi... btw..takie historie zawsze sa przesadzone, albo w jedna albo w drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz powodu
do wstydu, skoro schudłaś to się gapi że tak się zmieniłaś gorzej by było gdybyś od tamtej pory jeszcze utyła a "błędy młodości" każde jakieś ma na sumieniu, traktuj to jako coś co było i mineło i dziś nie ma znaczenia gdyby kiedyś cię głupio zaczepiał zawsze mozesz mu odparowac że gdy się z nim spotykałaś byłaś młoda i głupia bo dziś na takiego cieniasa byś nie poleciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukze
wydaje mi sie ze jestes zbyt surowa dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meridda
Nie rozumiem jak mozesz sie wstydzic tego,ze taka byłas. Jezli usłyszysz,ze on cie obgaduje to po prostu smiej sie z tego,ze taki niby przystojniacha a taka grubaska jak ty byłas przedtem chodził. Nie chodzi mi o to abys czuła sie źle,ze wazyłąs kiedys wiecej,ale czuj sie dobrze,ze mimo tego,ze wazyąłs wiecej chodziłas akurat z tym chłopakiem ktory niby teraz cie obmawia.Ale mysle,ze ten chłopak tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zakompleksiona kiedys
pamietam jak ze mna zrywal i powiedzial mi wtedy, ze nie moze byc z taka gruba dziewczyna, ze juz ma dosc, i ze teraz poszuka sobie szczuplej i ladnej :( boze jak ja bym chciala zemscic sie na nim za te slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkkkhjkhj
już się zemściłaś tym że wyglądasz teraz super on niech się wstydzi, ty masz powody do dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby jej niezostawil moze by nie schudla , a tak wjechal jej na ambicje ....... powinna go na piwo zaprosic i podziekowac :classic_cool:ale.....nic wiecej to bedzie jak sztylet w serce :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co go zaraz zasztyletowywać? Niech sobie chłopak żyje. Bez niej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×